Nazwa: Zinner PPHU
Telefon +48 61 866 93 87
Adres Kopanina 2
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-105
Adres domeny: http://sensocar.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każde przedsiębiorstwo produkcyjne powinno być wyposażone w porządne czujniki tensometryczne. Tego typu urządzenia pozwalają na kontrolowanie ciężaru zasobników przechowujących surowce, pojemników przeznaczonych do mieszania substancji czy platform najazdowych. Jego brak lub zamontowanie sprzętu złej jakości może doprowadzić do wielu problemów, takich jak niewłaściwe dozowanie surowców, wlanie zbyt dużej ilość substancji, co może doprowadzić do uszkodzenia instalacji. Gdzie można nabyć najwyższej jakości urządzenie tego typu?

Dokładne i wytrzymałe czujniki wagowe można znaleźć w ofercie firmy Zinner. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i może się pochwalić dobrą opinią wśród klientów oraz rozbudowaną ofertą. Z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie wszystko, czego potrzebuje.

Asortyment zawiera:

  • tensometry belkowe jednopunktowe,

  • tensometry zginane i ścinane,

  • tensometry rozciągane typu S,

  • tensometry rozciągane TR,

  • tensometry ściskane do wag samochodowych,

  • tensometry ściskane do wag zbiornikowych,

  • mierniki wagowe.

Należy podkreślić, że czujniki spełniają wszystkie normy i standardy oraz posiadają stosowne certyfikaty. Urządzenia zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów, takich jak aluminium, stal stopowa lub nierdzewna, co gwarantuje ich długą, bezawaryjną pracę. Część przedsiębiorców może zainteresować fakt, że w asortymencie znajdują się również czujniki przygotowane do pracy w strefach, w których stosuje się niebezpieczne, wybuchowe substancje.

Czujniki mają kompaktowe rozmiary, mogą zostać zamontowane na szynie DIN lub na panelu. Przetwornik jest wyposażony w wyświetlacz oraz klawiaturę (można zamówić również wersję bez dodatków) i jest kompatybilny z najpopularniejszymi systemami, np. PLC. Posiada wejście napięciowe oraz prądowe. Przesyłanie danych odbywa się poprzez różne protokoły sieciowe, między innymi PROFIBUS, PROFINET, CANopen, DeviceNet, CC-Link.

Pracownicy firmy w każdej chwili mogą udzielić dodatkowych informacji na temat produktów, pomóc w wyborze. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku.

Opinie o Zinner PPHU


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy