Nazwa: Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel
Telefon 32 647 19 02
Adres Laskowska 93
Miejscowość Bolesław
Kod pocztowy 32-329
Adres domeny: https://ingremio.com.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na peszle składają się rury elektroinstalacyjne, których zadaniem jest ochrona przewodów elektrycznych przed zniszczeniami mechanicznymi na skutek silnych nacisków czy częstego tarcia. Elementy te zabezpieczają również przed silnym promieniowaniem słonecznym, wilgocią, rozciąganiem oraz czynnikami chemicznymi. Odznaczają się karbowaną powierzchnią i elastycznością przekładającą się na bezproblemowe formowanie. To uniwersalny wyroby znajdujące zastosowanie w branży budowlanej i remontowej, które występują w kilku wielkościach. Zainteresowani wybierają spośród modeli różniących się od siebie właściwościami. Do najbardziej pożądanych zalicza się peszle niepalne, produkowane z materiałów chroniących przed rozprzestrzenianiem się płomieni.

Producenci oferują modele bezhalogenowe, które nie emitują toksycznych oparów do atmosfery, pojawiających się podczas procesu spalania. Niektóre z nich mają dodatkowe szwy, przekładające się na sprawny montaż i brak konieczności cięcia kabli. Te niepozorne artykuły zwiększają bezpieczeństwo instalacji elektrycznej znajdującej się w budynkach i chronią przed niespodziewanymi wypadkami, stwarzającymi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia człowieka. Rury karbowane można wyginać w dowolnym kierunku, co usprawnia kładzenie przewodów w podłodze. Sprawdzają się one nie tylko we wnętrzach mieszkań lub domów, ale też na parkingach oraz w innych przestrzeniach, po których poruszają się samochody.

Peszle spotyka się także na poddaszach, w piwnicach oraz w ścianach. Stanowią one skuteczne zabezpieczenie przed silnymi naciskami oraz zanieczyszczeniami, dzięki czemu ryzyko niszczenia przewodów jest niewielkie. To świetne rozwiązanie dla instalatorów chcących ułatwić sobie prowadzenie przewodów w sposób, jaki został przedstawiony w projekcie.

Produkty tego typu można nabyć w niewygórowanych cenach, czego dowodem jest oferta zaprezentowana na stronie ingremio.com.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa sprzedającego wytrzymałe i niezawodne peszle elektryczne od zaufanych producentów, które odnajdują się w różnych przestrzeniach. Mają one niezbędne atesty potwierdzające ich jakość, a ich zadaniem jest przedłużanie trwałości kabli. Znaczna część z nich wykazuje odporność na promieniowanie ultrafioletowe oraz wilgoć i została wzmocniona dodatkową warstwą materiału ochronnego.

Opinie o Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Ingremio-Peszel


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy