Nazwa: ZADBANE AUTO WARSZAWA
Telefon 885 107 707
Adres Geodetów 20
Miejscowość Piaseczno
Kod pocztowy 05-500
Adres domeny: https://zadbaneautodetailing.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Praktycznie każde auto narażone jest na wpływ szkodliwych czynników. To opady atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, a także zabrudzenia. Nie da się ich całkowicie uniknąć, trzeba byłoby chyba po prostu nie korzystać z pojazdu. Są jednak sposoby, by zabezpieczać swój samochód, przedłużając jego żywotność, zachowując wartość, a przede wszystkim - cieszyć się jego świetnym wyglądem. Różnego rodzaju powłoki ochronne dają nawet praktyczną korzyść w postaci ułatwionego utrzymania czystości, gdyż utrudniają odkładanie się zabrudzeń, a jednocześnie upraszczają czyszczenie.

Zabezpieczać można przy tym nie tylko lakier czy szyby. Salon Zadbane Auto Detailing, zajmujący się, jak wskazuje jego nazwa, auto detailingiem, to miejsce, gdzie można zabezpieczyć swój samochód kompleksowo. Jedną z częściej wybieranych usług jest zabezpieczenie felg w Warszawie. Nic dziwnego, element ten jest szczególnie narażony na wpływ szkodliwych czynników, a zwłaszcza na zabrudzenia, które nie tylko odbierają estetyczny wygląd, ale też przyspieszają korozję. Poza tym nie da się ukryć, że felgi mają bardzo duży wpływ na ogólny wygląd auta. Wielu kierowców decyduje się na designerskie wzory. Wyglądają one świetnie, ale tylko kiedy są lśniąco czyste i nowe. Tutaj z pomocą przychodzą właśnie fachowe usługi, a najlepiej jest skorzystać z nich od razu po kupnie - nowego auta czy samych felg.

Zabieg ochronny polega na nałożeniu na powierzchnię kołpaków specjalnego kompozytu ceramicznego. Jest on niedostrzegalny gołym okiem, ale tworzy bardzo szczelną powłokę, utrudniając osadzanie się zabrudzeń, ułatwiając czyszczenie, a także chroniąc przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Daje to zatem liczne efekty i jest to inwestycja, na jaką zawsze warto się zdecydować - a szczególnie kiedy lubi się efekt, jaki daje designerski wygląd felg.

Warto też wiedzieć, że można zabiegowi temu poddać również używane kołpaki. Specjaliści będą tylko musieli wcześniej odpowiednio je przygotować, przede wszystkim poprzez bardzo dokładne oczyszczenie.

Opinie o ZADBANE AUTO WARSZAWA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy