Nazwa: Xfelgi.pl
Telefon 509 700 012
Adres Piotrkowska 4C
Miejscowość Poniatów
Kod pocztowy 97-330
Adres domeny: https://xfelgi.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wielu kierowców rozglądających się za felgami zwraca uwagę na ich wygląd. Znaczna część z nich wybiera modele srebrne, pasujące do każdego pojazdu. Obecnie producenci proponują tego typu dodatki w rozmaitych kolorach, dzięki czemu są one uznawane za praktyczną i zwracającą na siebie uwagę ozdobę. Felgi powinny być solidne, ponieważ każdego dnia są narażone na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury. Można je nabyć na internetowej stronie xfelgi.pl, która należy do sklepu z szerokim asortymentem wyselekcjonowanych produktów. Odznaczają się one nienaganną jakością, dzięki czemu rzadko ulegają zniszczeniom. Wpływają na estetykę pojazdów i poprawiają stabilność toru jazdy podczas pokonywania ostrych zakrętów.

Charakterystyczny kształt ramion, jakimi cechują się alufelgi, zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza w układzie hamulcowym, który nie jest narażony na przegrzanie. Zaletą takich produktów jest mniejsza gęstość w porównaniu do wyrobów stalowych, co przekłada się na ich wytrzymałość. Mała waga felg wpływa na komfort prowadzenia auta oraz krótszą drogę hamowania. Przydaje się to  w porze zimowej, podczas jazdy na oblodzonych czy nieodśnieżonych terenach.  

Dodatki z aluminium są wybierane ze względu na wytrzymałość i niepodatność na korozję. Nie tracą swoich właściwości w trakcie mroźnych dni, a ponadto mają plastyczną formę, dlatego rzadko ulegają wgnieceniom. To dobre rozwiązanie dla osób chcących uchronić się przed problemami z układem hamulcowym i poprawić wygląd samochodu. Felgi nadają pojazdom eleganckiego charakteru i występują w kilku odcieniach. Przed zakupem konkretnego modelu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na średnicę, grubość oraz rozstaw otworów na śruby.

Opinie o Xfelgi.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy