Nazwa: WESSLING Polska
Telefon 12 282 70 10
Adres Biskupińska 14
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-372
Adres domeny: https://pl.wessling-group.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Oferta WESSLING skierowana jest do osób, które chcą wykonać różnorodne badania. Doświadczeni specjaliści zajmują się analizą gleby, dzięki której można ocenić poziom zanieczyszczenia gruntów, wykryć substancje, które stwarzają zagrożenie. Pobranie próbek umożliwia znalezienie metali ciężkich, cyjanków, benzyny, olejów, pestycydów oraz innych niebezpiecznych związków.

Firma przeprowadza również badania mikrobiologiczne wody, które powinno się wykonać w wielu sytuacjach. Często decydują się na nie osoby, które korzystają z przydomowej studni. Dzięki temu mogą dowiedzieć się, czy jest ona bezpieczna dla zdrowia, wolna od szkodliwych substancji. Warto wykonać analizę cieczy w sytuacji, kiedy zmienił się jej zapach, gęstość oraz smak. O nieprawidłowościach może świadczyć także pojawienie się podrażnień skórnych lub rdzawych osadów na armaturze. Niektóre związki mogą negatywnie oddziaływać na przybory sanitarne. Dzięki pomocy specjalistów można zyskać pewność, iż woda jest bezpieczna i zdatna do picia. Na zanieczyszczenie cieczy mogą wpływać między innymi substancje stałe, takie jak obumarłe rośliny, rozdrobnione cząstki gleby, rdza, związki pochodzenia organicznego i nieorganicznego, nawozy sztuczne, bakterie oraz inne szkodliwe mikroorganizmy. 

Regularne przeprowadzanie badań jest skutecznym sposobem zapobiegania dolegliwościom ze strony układu pokarmowego, które pojawiają się na skutek różnych drobnoustrojów. Firma zajmuje się badaniem wód powierzchniowych, pitnych, ciepłych, podziemnych oraz basenowych. Dzięki uzyskanym informacjom można podjąć działania w celu poprawy ich jakości, ochrony przed zanieczyszczeniami. Specjaliści opracowują szczegółowy raport po przeprowadzonej analizie.

Opinie o WESSLING Polska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy