Nazwa: WECREO
Telefon 664 113 911
Adres al. Jana Pawła II 27
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-867
Adres domeny: https://wecreo.com

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W wielu przedsiębiorstwach potrzebne są szkolenia dla osób zatrudnionych. Niejednokrotnie poruszają one zagadnienia związane z nowymi obowiązkami na konkretnych stanowiskach, wprowadzanych procedurach, wdrażanych zmianach, czy też przygotowaniem do wykonywania zadań o charakterze służbowym. Ciekawym rozwiązaniem w takich okolicznościach jest e-learning dla firm. Nauka na odległość jest przydatna również wtedy, kiedy podmiot decyduje się na świadczenie zdalnych usług edukacyjnych dla klientów z różnorodnych lokalizacji.

Organizowanie zdalnych szkoleń dla pracowników to doskonały pomysł, gdy:

  • firma realizuje projekty zdalnie i zatrudnia osoby z różnych miejsc,
  • właściciel przedsiębiorstwa szuka prostego i efektywnego sposobu na szkolenie osób zatrudnionych,
  • poszukuje się elastycznej formy edukacji.

Z informacjami prezentowanymi podczas kursów prowadzonych na odległość można zapoznawać się bez wychodzenia z domu w dowolnym miejscu oraz w wybranym czasie. Takie rozwiązania są świetną opcją zarówno dla przedsiębiorców chcących przekazać pracownikom informacje dotyczące funkcjonowania firmy, jak i tych, którzy pragną dać osobom zatrudnionym szansę na rozwijanie swoich zainteresowań.

Podmiot o nazwie WECREO znajduje się w Warszawie. Specjalizuje się on w branży edukacyjnej i informatycznej. Swoim klientom przedsiębiorstwo ma do zaproponowania usługi w zakresie tworzenia zdalnych kursów, a także funkcjonalne i wygodne w obsłudze narzędzia umożliwiające łatwe prowadzenie szkoleń na odległość. Pozwalają one na przeprowadzanie ankiet, kontrolowanie postępów uczestników kursu, przeprowadzanie testów, tworzenie programów edukacyjnych i motywowanie uczestników szkolenia poprzez przyznawanie im punktów. Skorzystanie z oferty firmy jest wspaniałym pomysłem w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą w branży edukacyjnej, a także właścicieli biznesów chcących zaplanować angażujące szkolenie dla pracowników. Klienci podmiotu mogą tutaj liczyć na wysoką jakość obsługi, profesjonalizm, kompleksowe wsparcie i atrakcyjne ceny.

W dzisiejszych czasach zdalne szkolenia są praktycznym narzędziem, dlatego też warto je wprowadzić do strategii swojego przedsiębiorstwa. Jest to prosty sposób na przekazywanie wiedzy odbiorcom. Należy jednak pamiętać o tym, aby skonstruować angażujący kurs.

Opinie o WECREO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy