Nazwa: Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień
Telefon 538455505
Adres Zakamarek 39a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-998
Adres domeny: https://vitalibera.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nadmierne sięganie po napoje wysokoprocentowe może powodować poważne problemy zdrowotne. Często prowadzi do zaburzeń psychicznych, a także wielu niebezpiecznych schorzeń. Alkohol upośledza pracę narządów wewnętrznych i negatywnie wpływa na funkcjonowanie układu pokarmowego.  Detoksykacja i terapia są konieczne, by poradzić sobie z nałogiem.

Na stronie internetowej vitalibera.pl można dowiedzieć się, na czym polega odtrucie alkoholowe i kiedy konieczne jest jego przeprowadzenie. Długotrwałe spożywanie alkoholu prowadzi do nagromadzenia się toksyn, które niekorzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie człowieka. Często stanowią one zagrożenie dla życia ludzkiego. Dzięki odtruciu można usunąć szkodliwe substancje. Podczas detoksu podaje się środki nawadniające i elektrolity. Osoby, które zastanawiają się, ile trwa oczyszczanie organizmu z alkoholu, na stronie internetowej ośrodka odwykowego znajdą najważniejsze informacje. Detoksykacja poprawia kondycję fizyczną uzależnionych, a także łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego. Dzięki niej można pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości, do których należą bóle brzucha, biegunki, stany depresyjne i lękowe, bezsenność, zaburzenia rytmu serca, halucynacje i omdlenia. Tego typu symptomy często występują u alkoholików, którzy nagle odstawili napoje wysokoprocentowe. Odtrucie musi być przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych, gdyż tylko wówczas jest bezpieczne. Polega na monitorowaniu stanu zdrowia pacjenta, a także podawaniu środków farmakologicznych. Specjaliści indywidualnie podchodzą do każdej osoby, oceniają stopień zatrucia alkoholem i przeprowadzają szczegółowe badania diagnostyczne. Dzięki temu mogą dobrać odpowiednie leki, które złagodzą fizyczne i psychiczne objawy zespołu abstynencyjnego. Konieczne jest również uzupełnienie elektrolitów i witamin.

Ośrodek oferuje profesjonalną pomoc osobom uzależnionym. Terapia ma za zadanie zwiększyć motywację do walki z nałogiem. Zajęcia grupowe i indywidualne, regularne spotkania z psychoterapeutą i udział w grupach wsparcia często przynoszą oczekiwane efekty. Dostępny tu jest również program terapeutyczny dla współuzależnionych, z którego skorzystać mogą najbliżsi alkoholików. Nałóg upośledza życie całej rodziny. Specjaliści udzielają wsparcia i doradzają, jak postępować z osobą uzależnioną.

Data dodania: 01-09-2022
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://vitalibera.pl/detoksykacja/detoks-alkoholowy/


Opinie o Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy