Nazwa: Używane Kompresory
Telefon 883 252 909
Adres Drogowców 7
Miejscowość Dębica
Kod pocztowy 39-200
Adres domeny: https://uzywane-kompresory.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sprężarki i kompresory to uniwersalne urządzenia sprawdzające się w wielu zakładach produkcyjnych i domostwach. Ich zadaniem jest wytwarzanie wysokiego ciśnienia sprężonego gazu oraz wymuszanie jego przepływu. Współcześnie producenci proponują modele w różnych cenach, wielkościach i pojemnościach, dlatego znalezienie produktu idealnego nie sprawia problemu. Niektórzy oferują także modele używane, które są znacznie tańsze, dzięki czemu zainteresowani nie przepłacają. Do najpopularniejszych zalicza się sprzęty tłokowe o wszechstronnym zastosowaniu. W tym przypadku elementem sprężającym, jak sama nazwa wskazuje, jest tłok.

Klienci mogą wybierać spośród sprężarek spalinowych, elektrycznych, olejowych i bezolejowych, które znajdują zastosowanie w zakładach ślusarskich i lakierniczych, warsztatach samochodowych oraz wielu innych miejscach. Interesują się nimi również przedstawiciele branży medycznej, farmaceutycznej, spożywczej, lotniczej, maszynowej i drzewnej oraz pracownicy laboratoriów. Co ciekawe, sprężarki i kompresory sprawdzają się także w gospodarstwach domowych. Ułatwiają samodzielne pompowanie kół samochodowych, dmuchanych basenów czy dziecięcych zabawek.

Niektórzy wykorzystują sprężone powietrze do czyszczenia sprzętów, takich jak kosiarki, które mają tendencję do zapychania się, przez co nie działają tak, jak powinny. Jest ono podstawą malowania natryskowego dającego możliwość zaoszczędzenia sporych ilości czasu. Kompresory i sprężarki to ważna część wielu agregatów zapewniających równomierne pokrywanie farbą wybranych powierzchni, takich jak płoty czy elewacje, dzięki czemu są one wolne od nieestetycznych zacieków.

Cenioną firmą proponującą takie urządzenia są Używane Kompresory. Przedsiębiorstwo to zapewnia fachowe doradztwo wszystkim niezdecydowanym chcącym nabyć używane kompresory i sprężarki. W jego katalogu produktowym zaprezentowano nowoczesne modele w idealnym stanie technicznym pozbawione usterek. To funkcjonalne sprzęty o sporej mocy używane zarówno w dużych zakładach, jak i gospodarstwach domowych.

Data dodania: 24-05-2021
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://uzywane-kompresory.pl/


Opinie o Używane Kompresory


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy