Nazwa: ULISSES Sp. z o.o.
Telefon +48 62 501 54 54
Adres Górnośląska 69A
Miejscowość Kalisz
Kod pocztowy 62-800
Adres domeny: https://www.ulisses.pl/pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie ulega wątpliwości, że w przedsiębiorstwach utrzymywanie kontaktów z klientami jest bardzo istotnym zagadnieniem. Wysoka jakość obsługi kontrahentów niejednokrotnie ma duży wpływ na to, jak firma jest postrzegana przez innych. Dbałość o umiejętne zarządzanie relacjami z obsługiwanymi osobami jest naprawdę ważna, dlatego też nie należy bagatelizować tych kwestii. Osoby zainteresowane mogą wykorzystywać tutaj specjalistyczne oprogramowanie, które może się okazać naprawdę dużym wsparciem podczas realizacji określonych procesów. Ważne jest to, aby było ono proste w obsłudze. Dzięki temu można samemu łatwo nauczyć się korzystania z dostępnych funkcjonalności, a także przekazywać tę wiedzę osobom zatrudnionym.

Na stronie internetowej ulisses.pl znaleźć można bardzo ciekawe propozycje z branży oprogramowania przeznaczonego do wykorzystania w przedsiębiorstwach. Firma prowadząca wspomnianą witrynę specjalizuje się w dziedzinie informatyki i jest usytuowana na obszarze Kielc. Zaangażowanie podmiotu do współpracy może się okazać doskonałym rozwiązaniem dla osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej i chcą wykorzystywać w niej technologie informacyjne. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi program CRM, który umożliwia wygodne zarządzanie relacjami z klientem i jest:

  • prosty w obsłudze
  • komfortowy w użytkowaniu
  • uporządkowany
  • przejrzysty
  • funkcjonalny

Zakres propozycji, jakie firma ma dla swoich klientów, obejmuje również narzędzia przeznaczone do zarządzania odpadami, wynajmem, ewidencją odzieży, czy też serwisem. Ich wykorzystanie może okazać się bardzo przydatne z perspektywy strategii przedsiębiorstwa. Podmiot może zaoferować również kompleksowe wsparcie we wdrożeniach oprogramowania. Dodatkowo można liczyć tutaj na fachową pomoc serwisową. Przedsiębiorstwo proponuje bardzo atrakcyjne ceny, dosyć rozbudowaną ofertę, oprogramowanie do zainstalowania w chmurze lub lokalnie, wysoką jakość obsługi klienta, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań oraz duże zaangażowanie. Z pewnością warto zapoznać się z ofertą podmiotu.

Specjalistyczne oprogramowanie może być dużym wsparciem podczas wykonywania poszczególnych czynności związanych z funkcjonowaniem oraz rozwijaniem prowadzonego przedsiębiorstwa. Niewątpliwie warto mieć to na uwadze.

Data dodania: 20-02-2023
Autor: Radosław Adamczyk
Źródło:
https://www.ulisses.pl/pl/rozwiazania/crm


Opinie o ULISSES Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy