Nazwa: Ubezpieczenia Paulina Wilczak
Telefon 535 755 503
Adres Okrzei 2
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-128
Adres domeny: https://pwubezpieczenia.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


OC jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, gdyż zabezpiecza przed wydatkami na wypadek szkód drogowych wyrządzanych osobom trzecim. W praktyce oznacza to brak konieczności wypłacania rekompensaty finansowej z własnej kieszeni, przykładowo po potrąceniu pieszego lub rowerzysty. W takich sytuacjach odpowiedzialność za kolizję przechodzi na towarzystwo ubezpieczeniowe, dlatego uznaje się, że polisa stanowi zabezpieczenie zarówno dla ofiar, jak i sprawców. Wypłata jest możliwa zawsze wtedy, gdy sprawca przyzna się do winy lub zostanie mu ona udowodniona. OC znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku właścicieli pojazdów osobowych, ale też ciężarowych oraz ciągników rolniczych, aut ciężarowych, motocykli czy busów.

Kierowcy wykupujący pakiety nie martwią się o ponoszenie kosztów dotyczących usuwania szkód drogowych. Część z nich nawiązuje współpracę z firmą Ubezpieczenia Paulina Wilczak. Proponuje ona polisy w konkurencyjnych cenach, których wysokość zależy przede wszystkim od roku produkcji samochodu, pojemności i mocy silnika oraz doświadczenia kierowcy. Zazwyczaj korzystają oni z OC w momencie potrącenia pieszego lub zwierzęcia, uszkodzenia mienia (wjechania w płot czy budynek) oraz zniszczenia innego auta.

Na ubezpieczenia OC w Lublinie decydują się klienci chcący uchronić się przed niespodziewanymi wydatkami. Stosowna rekompensata jest wypłacana w ciągu maksymalnie 30 dni od chwili przyjęcia zgłoszenia przez przedstawicieli firmy. Proponują oni także nieobowiązkowe polisy AC, dzięki którym kierowcy mają zapewniony samochód zastępczy w razie wypadku i konieczności dłuższej naprawy. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie u osób korzystających z aut każdego dnia, przykładowo podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

Data dodania: 22-02-2023
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://pwubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-samochodu/


Opinie o Ubezpieczenia Paulina Wilczak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy