Nazwa: Twoj-Parkiet.pl
Telefon 792 661 907
Adres Smardzewska 20
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--16
Adres domeny: https://www.twoj-parkiet.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie da się ukryć, że podłogi drewniane ciągle są modne i zawsze wyglądają elegancko i nietuzinkowo. Dlatego, jeśli Twoje podłogi drewniane, czy też parkiet, są już tak zniszczone, że chciałbyś je wymienić na podłogi z płytek ceramicznych, czy też myślisz, żeby czymś przykryć parkiet, nie rób tego! Możesz odnowić drewniane podłogi, a cykliniarz z poznańskiej firmy Twój Parkiet chętnie Ci pomoże. Pracownicy firmy to doświadczeni fachowcy, którzy są w stanie odnowić każdy parkiet, nawet taki, który jest bardzo zniszczony i wydawałoby się, że nie nadaje się do renowacji. Teraz nie musisz obawiać się, że podczas cyklinowania podłogi wszędzie będzie pełno kurzu, cykliniarz z rekomendowanej firmy zaproponuje Ci cyklinowanie bezpyłowe, gdyż firma dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i doskonałymi środkami chemicznymi do renowacji podłóg.

Wchodząc na firmową stronę internetową twoj-parkiet.pl, dowiesz się, co bierze się pod uwagę przy robieniu wyceny usługi, np. cyklinowania. Przede wszystkim, fachowcy najpierw:

  1. Dokładnie oglądają podłogę i oceniają jej stan zniszczenia oraz przedstawiają zakres prac, żeby ustalić ostateczny koszt.
  2. Robią pomiary powierzchni przeznaczonej do renowacji.
  3. Doradzają, co wybrać: lakierowanie czy oklejowanie, które to zabiegi zabezpieczą podłogę przed uszkodzeniami i ułatwią późniejszą pielęgnację.
  4. Pomagają dobrać listwy i cokoły.

Na polecanej stronie dowiesz się też, czym jeszcze zajmuje się rekomendowana firma, gdyż zaprezentowano tam kompleksowy katalog usług, to nie tylko usługi renowacji podłóg drewnianych, ale też usługi układania parkietów, desek i paneli. Firma zaprasza także do zakupu drewnianych podłóg, parkietów oraz drewna krajowe, jak np. desek dębowych o naturalnym wyglądzie, a także wysokiej jakości drewna egzotycznego o bogatej kolorystyce i doskonałych właściwościach, takich jak odporność na wysoką wilgoć, deski takie nadają się na wyłożenie tarasów.

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące cyklinowania bądź innych usług, zadzwoń pod podany na stronie numer kontaktowy bądź napisz maila z zapytaniem, możesz też odwiedzić firmę osobiście w siedzibie w Poznaniu czy też w Nowym Tomyślu.

Data dodania: 04-12-2018
Autor: Anastazja Szulc
Źródło:
https://www.twoj-parkiet.pl/


Opinie o Twoj-Parkiet.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy