Nazwa: Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.
Telefon 61 652 51 35
Adres Bogusławskiego 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-214
Adres domeny: https://meblopol24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szlifowanie pozwala przygotować drewno do bejcowania, a następnie lakierowania. Jeśli zastanawiasz się nadal, jakie krążki ścierne powinieneś wybrać, to czytaj dalej. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek na temat tego, z jakiego materiału ściernego warto, abyś korzystał.

Ważną kwestią jest to, abyś ustalił, jaki efekt chcesz ostatecznie uzyskać. Im grubsze ziarno, tym tarcie będzie większe. Prawdą jednak jest, że drewno różni się między sobą pod względem twardości, dlatego też warto dobrze ten wybór przemyśleć, by nie zniszczyć drewna.

Krążki ścierne stosuje się w szlifierkach mimośrodowych i są wyposażone w rzep, który zapewnia silne mocowanie. Zanim kupisz którykolwiek z nich, sprawdź średnicę i rozmieszczenie otworów. Różne modele szlifierek wymagają różnych materiałów ściernych.

Jeśli po szlifowaniu zamierzasz pokryć drewno bejcą lub lakierem, to warto, abyś dobrze zapoznał się z informacjami zamieszczonymi na karcie informacyjnej. Postępując zgodnie ze wskazówkami producenta, możesz sprawić, by Twoje drewno prezentowało się wyjątkowo ładnie i co ważne nie zostanie ono zniszczone. Obecnie jednak jest wiele firm, które zajmują się produkcją materiałów ściernych. Do nich zaliczyć można między innymi Klingspor, Norton Saint-Gobain, Techem BP. Wspomniane firmy oferują materiał, który może być wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Zanim wybierze się konkretne krążki, warto upewnić się, że będą pasowały do danego drewna czy metalu. Obecnie można znaleźć bez trudu krążki, które wykorzystywane mogą być również do lakieru, stali nierdzewnej czy też gipsu. Wielu producentów zamieszcza takie informacje na produkcie, a jeśli nie to na swojej stronie internetowej. Gradacja papieru jest niezwykle ważna, dlatego też warto dokładnie czytać informacje od producenta. Na stronie meblopol24.pl bez trudu można znaleźć nie tylko materiał ścierny, ale również bejcę i lakiery. To jeden ze sklepów posiadających szereg różnych produktów dla majsterkowiczów i nie tylko.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Anastazja Szulc
Źródło:Opinie o Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy