Nazwa: Top Design
Telefon 731052530
Adres Henryka Sienkiewicza 55A
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-002
Adres domeny: https://gadzetyupominki.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Pragnąc wypromować swoją firmę i dać znać o jej istnieniu potencjalnym klientom, należy zastanowić się nad zamówieniem drobnych podarków np. z logo. Nie muszą to być kosztowne czy duże przedmioty, ważne jednak, aby były użyteczne i trwałe. Dzięki temu dłużej będą przypominać obdarowanym, a często również osobom, które mają z nimi kontakt, że takie przedsiębiorstwo istnieje na rynku. Choć są to zwykle drobne gadżety, mogą doskonale spełnić funkcję reklamową.

Od lat działa na rynku przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji artykułów promocyjnych. Jest to firma Top Design Kamill Szarało, która wyróżnia się przyjaznym podejściem do środowiska. Nie tylko wykorzystuje odnawialne źródła energii, ale też surowce pochodzące z recyklingu, aby maksymalnie ograniczyć negatywny wpływ swojej działalności na przyrodę.

Producent ten oferuje breloki reklamowe w rozmaitych kształtach i kolorach dopasowanych do potrzeb swoich klientów. Wybór jest naprawdę spory, dlatego nawet najbardziej wymagający zleceniodawca znajdzie tam dla siebie odpowiedni wzór. Są one nie tylko ładne, ale też praktyczne. Wśród propozycji można znaleźć breloki:

  • z latarką,
  • z żetonem do wózków marketowych,
  • z otwieraczem do butelek
  • z maskotkami.

Mogą one zostać wykonane z akrylu, metalu, plastiku, soft PCV czy wreszcie ze skóry. Przypinając je do pęku kluczy, łatwiej można go znaleźć na dnie torby czy plecaka. Z pewnością prezent z maskotką będzie fantastycznym prezentem dla dzieci pracowników.

Pragnąc poznać cały asortyment produkującej gadżety reklamowe firmy, wystarczy odwiedzić jej stronę. Można na niej znaleźć mnóstwo ciekawych i niedrogich artykułów, w tym wykonywanych na zamówienie, np. odlewanych w dowolnym kształcie. Mogą one mieć logotyp firmy, wybrany napis lub grafikę.

Opinie o Top Design


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy