Nazwa: TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.
Telefon 48 617 48 06
Adres Metalowa 7B
Miejscowość Szydłowiec
Kod pocztowy 26-500
Adres domeny: https://www.toolmex-truck.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W firmach zajmujących się handlem, czy też produkcją często duże znaczenie ma organizacja przestrzeni, w której składowane są towary przeznaczone do sprzedaży lub materiały wykorzystywane do wytwarzania produktów. Warto zadbać o to, aby w magazynach dysponować wysokiej jakości wyposażeniem oraz odpowiednio je rozmieścić. Trzeba optymalizować dostępne miejsce, a także zatroszczyć się o porządek w przestrzeni magazynowej. Daje to możliwość łatwego odszukiwania poszczególnych wyrobów i potrzebnych materiałów.

Praktycznym rozwiązaniem w wielu przypadkach są paletowe regały magazynowe, które są:

  • proste w konstrukcji,
  • funkcjonalne.

Umożliwiają one wygodne przechowywanie różnorodnych przedmiotów zarówno przechowywanych na paletach, jak i osobno. Sprawia to, że takie wyposażenie znajduje zastosowanie w zróżnicowanych branżach i jest świetnym sposobem na praktyczne urządzenie powierzchni magazynowej.

Firma o nazwie Toolmex Truck specjalizuje się w branży logistyki magazynowej. Proponowane przez nią produkty i usługi są doskonałą opcją dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą i szukają komfortowego w użytkowaniu wyposażenia, czy też kompleksowego wsparcia serwisowego lub obejmującego prowadzenie szkoleń. Przedsiębiorstwo jest usytuowane na obszarze Szydłowca. W ofercie znajduje się sprzedaż regałów rzędowych, nowego sprzętu, regałów paletowych, części zamiennych, regałów wspornikowych, używanego sprzętu, regałów półkowych, a także regałów wjezdnych. Podmiot ma do zaproponowania również usługi obejmujące montaż i projektowanie regałów magazynowych, krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych oraz usługi w zakresie szkolenia operatorów takich maszyn. Można tu liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, profesjonalizm i duże zaangażowanie.

Staranny dobór wyposażenia do magazynu jest bardzo ważny, ponieważ trzeba dysponować w firmie sprzętem umożliwiającym uporządkowane i wygodne składowanie przedmiotów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Warto o tym pamiętać.

Data dodania: 17-10-2023
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
https://www.toolmex-truck.com.pl/regaly-paletowe/


Opinie o TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy