Nazwa: TIGER BRO
Telefon +48 530 996 666
Adres Niedźwiedzia 29b
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-737
Adres domeny: https://www.tigerbro.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga przedłożenia odpowiedniego zabezpieczenia finansowego. Jest ono niezbędne, gdyż to właśnie z majątku nowopowstałej firmy, a nie z zasobów jej właściciela, pokrywane są ewentualne zobowiązania wobec wierzycieli. W przypadku braku wystarczającej ilości środków na start (prawo zakłada minimalny wkład w wysokości 5 tyś. zł) warto pomyśleć o zaproponowaniu współpracy dodatkowemu inwestorowi i przyjęcie go jako wspólnika. Pozwoli to zyskać potrzebny kapitał i jednocześnie pomoże zapewnić wsparcie w zakresie zarządzania. Jest to korzystne zwłaszcza dla osób z niewielkim doświadczeniem w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Dla przedsiębiorcy planującego założenie firmy jako spółki jednoosobowej sam proces jej  założenia może być problematyczny z uwagi na występujące w polskim prawodawstwie wymogi administracyjno-prawne. Samodzielne zdobywanie informacji nie zawsze jest skuteczne, głównie z powodu mnogości i specyfiki obowiązujących aktów legislacyjnych, regulujących kwestie powstawania takiej formy przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji dobrze przemyślaną decyzją jest skorzystanie z porady doradcy inwestycyjnego. Dzięki temu nie tylko uniknie się wielu problemów, ale także znacząco przyspieszy się całą procedurę, co dla wielu osób ma niebagatelne znaczenie.

Doradca może też pomóc w zakresie samego kupna już założonej spółki. Taka opcja umożliwia przejęcie firmy z już uregulowaną sytuacją prawną, wymaganym kontem bankowym oraz innymi profitami. Niektóre wystawione na sprzedaż przedsiębiorstwa mogą także przechodzić na nowego właściciela wraz z zapleczem technicznym oraz technologicznym. Wraz z marką można zyskać również grupę przywiązanych do niej klientów. Kupując gotową spółkę z o. o., zyskuje się też korzyści niematerialne, na przykład renomę. 

Wejście na rynek z odpowiednim zabezpieczeniem to sposób na lepszy start i rozpoczęcie prowadzenia dochodowej działalności bez przedłużającego się okresu przejściowego. W tym czasie większość przedsiębiorców dopiero buduje swoją pozycję wśród odbiorców, uczy się mechanizmów kierowania spółką oraz musi sporo zainwestować. Wsparcie zarówno dla osób rozpoczynających biznes od zera, jak i dla właścicieli, którzy przejęli już założoną firmę mogą zaproponować pracownicy Tiger Bro Sp. z o.o. 

Data dodania: 21-11-2022
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.tigerbro.pl/baza-wiedzy/gotowe-spolki


Opinie o TIGER BRO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy