Nazwa: TGK serwis
Telefon 530 670 742
Adres Siedliska 109
Miejscowość Lubenia
Kod pocztowy 36-042
Adres domeny: https://tgkserwis.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Mając dostęp do gazu ziemnego, wielu właścicieli domów decyduje się właśnie na ogrzewanie gazowe. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów doskonałych kotłów kondensacyjnych, cechujących się wydajnością i prostą obsługą. Jednak jak wszystkie urządzenia, także i one wymagają regularnych przeglądów, które powinny być przeprowadzane przez specjalistów biorących odpowiedzialność za bezpieczne użytkowanie.

Na znacznym obszarze Podkarpacia działa przedsiębiorstwo TGK Serwis, cenione przez klientów za rzetelność i fachowość. Zajmuje się ono sprzedażą i montażem pieców gazowych kilku renomowanych marek. Oferuje również serwis pieców Ariston, Immergas, De Dietrich i ACV oraz ich naprawę. Udziela wszechstronnego wsparcia klientom potrzebującym pomocy. Jego fachowcy pracują cały tydzień i starają się dotrzeć do klienta najszybciej jak to możliwe.

Pracownicy firmy mają do dyspozycji niezbędne części zamienne oraz specjalistyczne narzędzia, w tym do diagnostyki, dzięki czemu szybko znajdują i usuwają usterkę, przywracając sprawność urządzeniu. Działają sprawnie i z zaangażowaniem, rozumiejąc odpowiedzialność za bezpieczeństwo mienia i życia klientów. Serwis i naprawa dotyczy zarówno kotłów C.O., jak i piecyków podgrzewających tylko wodę, z których słynie firma Ariston.

Niewiele jest firm specjalizujących się w naprawie kotłów gazowych włoskiej marki Ariston, dlatego mając taki sprzęt i szukając serwisantów z prawdziwego zdarzenia, wystarczy skontaktować sie telefonicznie lub e-mailem z tym przedsiębiorstwem. Działa ono głównie na Podkarpaciu, ale w przypadku większej liczby urządzeń dojeżdża też do miejscowości z sąsiednich województw. Przypomina też klientom, że sprawność pieców zależy od regularności przeglądów.

Data dodania: 31-12-2022
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://tgkserwis.pl/serwis-ariston/


Opinie o TGK serwis


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy