Nazwa: Tent4Rent
Telefon 224074242
Adres Potocka 13
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-639
Adres domeny: https://tent4rent.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Namioty eventowe to praktyczne konstrukcje znajdujące zastosowanie w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj są używane tylko raz lub sporadycznie, co sprawia, że ich zakup bywa nieopłacalny. Warto więc wiedzieć, że istnieją firmy zajmujące się ich wynajmem na wybrany przez klientów okres. Są nimi między innymi przedsiębiorcy przygotowujący się do imprez integracyjnych czy akcji promocyjnych oraz osoby prywatne.

Namioty to nic innego jak składane konstrukcje z plandeki PCV, a niekiedy elementów szklanych, które prezentują się bardzo nowocześnie. Najczęściej występują w kolorze białym, który z łatwością wpasowuje się w każdą przestrzeń i stanowi uniwersalne tło do wspólnych zdjęć. Można rozkładać je w dowolnym miejscu na płaskim gruncie. Namioty chronią uczestników spotkania przed czynnikami atmosferycznymi, dzięki czemu imprezy odbywają się niezależnie od warunków pogodowych. Zabezpieczają bowiem przed chłodem, wiatrem, deszczem czy silnym słońcem,  co przekłada się na zadowolenie gości.

Nowoczesne i estetyczne namioty do wynajęcia zaprezentowano pod adresem tent4rent.pl. Prowadzi ją renomowane przedsiębiorstwo realizujące zlecenia dla klientów o dużych wymaganiach. Są nimi zarówno właściciele firm, przykładowo przygotowujący się do spotkań branżowych, jak i osoby prywatne, które nie chcą przepłacać. Wypożyczenie namiotu jest bowiem znacznie tańsze w porównaniu do wynajmowania sal, dlatego sprawdza się u klientów ze skromniejszym budżetem.

Właściciele przedsiębiorstwa dbają o wszystkie swoje konstrukcje, dzięki czemu są one bezpieczne i nie noszą śladów użytkowania. Odznaczają się minimalistycznym designem i bywają nieocenione w trakcie plenerowych pikników, imprez wystawienniczych i nie tylko. Nie sprawiają problemów w transporcie oraz rozkładaniu w miejscu docelowym i występują w kilku rozmiarach. Oferowane modele są wybierane również ze względu na sporą przestrzeń użytkową, która sprawia, że z łatwością mieszczą stoliki, krzesła, parkiety czy podesty przeznaczone dla zespołów muzycznych.

Data dodania: 18-02-2023
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
https://tent4rent.pl/namioty-imprezowe/


Opinie o Tent4Rent


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy