Nazwa: TECHMASZ - Cezary Kalinowski
Telefon 601827771
Adres Niska 3
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-666
Adres domeny: https://maszyny-szwalnicze.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W punktach usługowych typu pralnia, prasowalnia lub wypożyczalnia odzieży podstawą działania jest odpowiedni sprzęt. Oprócz standardowego wyposażenia typu pralki, maglownice czy systemy do prasowania warto zwrócić uwagę na wytwornicę pary. Jest to specjalistyczne urządzenie, którego oddziaływanie na tkaninę ma bardzo duże znaczenie.

Para wodna jest bezpieczna dla większości materiałów. Zmiękcza splot, co powoduje, że ubranie łatwiej jest wyprasować lub nawet sama działa jako zamiennik żelazka.  Niweluje to ryzyko przypadkowego przypalenia ubrania, jeśli stopka jest zbyt mocno rozgrzana. W przypadku użycia pary nie ma obawy, że na materiale ukaże się jakikolwiek ślad, wskazujący na stopienie się splotu i jego trwałe uszkodzenie.

Wytwornica pary świetnie nadaje się także do odświeżania ubrań. Wyrzucony pod odpowiednim ciśnieniem strumień cieczy w formie gazowej ma doskonałe właściwości odkażające, zabija też wiele groźnych dla zdrowia zarazków i bakterii. To idealne rozwiązanie w przypadku oczyszczania ubrań, których nie można prać w pralce. Jest również bezpieczne, w przeciwieństwie do stosowania różnego rodzaju chemii w celu pozbycia się plam, nieprzyjemnego zapachu czy odświeżenia materiału. Substancje zawarte w produktach chemicznych mogą wywoływać niechciane i uciążliwe alergie u kolejnych osób, które będą nosić dany strój. Aby uniknąć przykrych sytuacji i nie musieć wdawać się w zawiłe tłumaczenia, warto postawić na parę jako w pełni naturalny i absolutnie nieuczulający odświeżacz.

Stosowane obecnie wytwornice pary są także zróżnicowane pod względem funkcjonalności, wielkości i rodzaju wyposażenia. Chcąc nabyć model odpowiadający potrzebom danego zakładu, poleca się skorzystanie z oferty znajdującej się na stronie internetowej maszyny-szwalnicze.pl. Pod podanym linkiem działa firma, która od lat zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego, wysokojakościowego sprzętu do punktów, gdzie oczyszcza się i odświeża odzież. Klient może wybrać sprzęt z szerokiej listy asortymentu, od niewielkich, poręcznych wytwornic po potężne maszyny do stosowania w halach produkcyjnych.

Opinie o TECHMASZ - Cezary Kalinowski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy