Nazwa: Team Spirit Online
Telefon 12 346 48 43
Adres Halicka 10
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-036
Adres domeny: https://teamspirit.online

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Coraz więcej pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. Jak zintegrować kadrę, która pracuje w różnych lokalizacjach? Warto zdecydować się na organizację imprezy firmowej online. Dzięki nowoczesnym technologiom można zrobić to na wiele różnych sposobów. Jakie atrakcje da się zapewnić w ramach internetowego wydarzenia?

Jedną z najbardziej cenionych przez uczestników rozrywek są grupowe gry multimedialne. Polegają na rozwiązaniu zagadki kryminalnej, a gracze współpracują i rywalizują ze sobą. Nad zabawą czuwa moderator, który dba o przestrzeganie reguł gry oraz pozytywnej atmosfery w zespole. Więcej informacji na temat tego rodzaju atrakcji można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem teamspirit.online.

Dzięki wspólnej zabawie pracownicy mogą wypocząć i nawiązać między sobą lepsze relacje. Z punktu widzenia pracodawcy jest to bardzo korzystne i wpływa na efektywność działania firmy. Team building online organizowany przez ekspertów:

  • jest dopasowany do oczekiwań uczestników imprezy,
  • odbywa się przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych,
  • dostępny jest w różnych przedziałach cenowych,
  • może integrować zarówno małe, jak i duże grupy pracowników.

Wśród atrakcji znajdują się również różnego rodzaju warsztaty, na przykład zajęcia twórcze i DIY. Pobudzają wyobraźnię oraz mają właściwości terapeutyczne. Działają na zgromadzone osoby w sposób uspokajający. Miłośnicy dobrych smaków chętnie zapisują się na warsztaty degustacyjne. Można spróbować na nich różnych rodzajów czekolady, sera, herbaty i kawy. Istnieje również wariant degustacji alkoholu. Prowadzący przedstawiają wiele ciekawostek na temat tych przysmaków.

Sprawdzonym rozwiązaniem jest organizacja spotkań motywujących, w których trakcie występują znane osoby osiągające sukcesy lub coach. Każdy event jest wyjątkowy i planuje się go w sposób indywidualny. Trzeba rozpocząć od nawiązania kontaktu z pracownikami firmy eventowej oraz przekazania im informacji na temat liczby uczestników oraz charakteru planowanego wydarzenia.

Opinie o Team Spirit Online


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy