Nazwa: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Telefon 600 802 002
Adres Żwirowa 11
Miejscowość Pszczew
Kod pocztowy 66-330
Adres domeny: https://tdmtarasy.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele osób zastanawia się nad wyborem materiału do produkcji tarasu, podłogi na balkonie, miejsca do wypoczynku przy basenie. Przed podjęciem decyzji warto sobie zadać kilka ważnych pytań. Jedną z ważniejszych kwestii jest możliwość zadaszenia tarasu bądź balkonu. Wtedy można pokusić się o zastosowanie drewnianych desek. Warto się również zastanowić nad mrozoodpornością materiałów. Dzięki pomocy specjalistów z firmy TDM można skonsultować zakup odpowiednich desek do realizacji trwałej konstrukcji. Na stronie internetowej zamieszczono wiele cennych informacji dotyczących nowoczesnych, pięknych i oryginalnych tarasów.

Jeśli martwią się Państwo o trwałość drewna, wystarczy zwrócić uwagę na deski kompozytowe. Tworzywo sztuczne doskonale radzi sobie z amplitudą temperatur, uszkodzeniami mechanicznymi oraz czyszczeniem z zabrudzeń. Zaproponowane w ofercie deski WPC mają specjalne rowki, które są nie tylko elementem ozdobnym, ale również funkcjonalnym. Dzięki nim zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia.

Zaprasza się już dziś do zapoznania ze szczegółami zamieszczonymi na stronie internetowej usługodawcy. Można tam odnaleźć wiele cennych informacji dotyczących rozbudowanej oferty. Zamieszczono również zdjęcia poglądowe oraz filmy przedstawiające wiele dotychczasowych realizacji. Usługodawca stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów z całej Polski, dlatego gwarantuje terminową realizację zleceń, niskie koszty montażu tarasu, duży wybór kolorystyczny desek z drewna i kompozytu, porady specjalistów, jak dbać o całą zabudowę.

Pytania dotyczące zakresu prac remontowo-budowlanych można zadawać e-mailowo lub telefonicznie. Zachęca się również do sprawdzania aktualności na stronie WWW.

Opinie o TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy