Nazwa: Tapestry
Telefon 502255745
Adres Krzywoustego 27b
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-360
Adres domeny: https://www.tapestry.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Szukając inspirujących dodatków do wnętrza, warto zainteresować się stylami historycznymi. Pracownicy sklepu Tapestry zauważają, że wielu klientów interesuje się gobelinami i narzutami w oryginalnym, patchworkowym wykonaniu. Szczególnie, że ceny takich przedmiotów bywają zaskakująco atrakcyjne.

Dobry sklep internetowy z narzutami patchwork zapewnia:

  • szeroki wybór produktów, które mają różne wzory, odcienie i kolorystykę,
  • atrakcyjne ceny i regularnie organizowane wyprzedaże pozwalające na dodatkowe oszczędności,
  • pomoc w wyborze odpowiedniego produktu,
  • wysoką jakość narzut, które są łatwe do utrzymania w czystości i wykonane z dobrych materiałów gwarantujących wytrzymałość produktu na codzienną, intensywną eksploatację,
  • przejrzysty system robienia zakupów oraz szybką wysyłkę pod wskazany przez klienta adres.

Narzuty nadają się zarówno do przykrywania łóżek, jak i sof w salonie. Ostateczny efekt zawsze jednak uzależniony jest od wyobraźni i potrzeb klienta. Można wybrać stonowane odcienie i delikatne połączenia bądź odważniejsze wzory. Warto przy tym upewnić się, że narzuta będzie spójna ze stylem aranżacji całego pomieszczenia. Choć obecnie stosuje się różne kontrasty, projektanci wnętrz zalecają ostrożne wybieranie dodatków. Spokojne kolory ziemi pozwolą wyciszyć się po ciężkim dniu w sypialni, a pastelowe pasy sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądać jeszcze bardziej przytulnie.

Więcej inspiracji związanych z narzutami można znaleźć na stronie internetowej pod adresem tapestry.pl. Produkty dostępne są w różnych wymiarach, między innymi 220x160, 130x250, 180x200. Przed zakupem warto wymierzyć łóżko i sprawdzić, który wymiar będzie najlepszy. Narzuta może spływać po bokach łóżka bądź pozostawać wyłącznie na jego górze. W ofercie wspomnianego sklepu internetowego znajdują się również narzuty gobelinowe, gobeliny i obrusy. Pielęgnacja produktów jest prosta i nie przysparza niepotrzebnych trudności. W razie pytań, pracownicy sklepu chętnie służą wsparciem i udzielą dodatkowych informacji.

Data dodania: 14-01-2019
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.tapestry.pl/Narzuty-c4


Opinie o Tapestry


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy