Nazwa: SUPERGADŻET.com
Telefon +48 601 072 064
Adres Osiecza Pierwsza 29
Miejscowość Rzgów
Kod pocztowy 62-586
Adres domeny: https://supergadzet.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Gadżety reklamowe to przedmioty przeznaczone do codziennego użytku, które są wręczane potencjalnym klientom, kontrahentom lub podwładnym, przykładowo w podzięce za osiągane przez nich wyniki. Na ich powierzchnię nanosi się nazwę przedsiębiorstwa, elementy graficzne oraz dane kontaktowe, dzięki czemu wyróżniają się spośród innych i promują markę w rozmaitych sytuacjach. Jest to coraz bardziej doceniana forma promocji, która znajduje zastosowanie w każdej branży. Interesują się nią osoby chcące uniknąć reklamy masowej, przykładowo emitowanej w telewizji czy radio. Gadżety ułatwiają tworzenie wartościowych relacji i przekładają się na większą lojalność klientów oraz zwiększoną sprzedaż. Zalicza się do nich między innymi kubek termiczny z logo.

Produkt ten jest rekomendowany ze względu na użyteczność. Sprawdza się o każdej porze roku, ponieważ utrzymuje niską lub wysoką temperaturę napojów, takich jak kawa, herbata czy lemoniada. Dzięki niemu osoby obdarowywane mogą ugasić pragnienie w dowolnym momencie, bez konieczności udawania się do restauracji czy sklepów. Kubki nie zajmują dużo miejsca, dlatego mieszczą się w torebkach lub plecakach i odznaczają się szczelnością, co powoduje, że ryzyko wylania napoju jest bliskie zeru.

Firmą mającą je w katalogu jest Supergadżet. To znany dostawca zajmujący się sprzedażą gadżetów wysokiej jakości, sprawdzających się w biurach, domach, na wycieczkach, w szkołach oraz na uczelniach. Na jego asortyment składają się wytrzymałe i estetyczne wyroby tworzone z dużą starannością i dostępne w konkurencyjnych cenach. Kubki oraz pozostałe artykuły wpływają na pozytywny PR przedsiębiorstwa i pomagają zaistnieć na tle konkurencji. To świetna alternatywa dla tradycyjnych form promocji, na którą mogą pozwolić sobie także mniejsze firmy.

Opinie o SUPERGADŻET.com


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy