Nazwa: STIER S.C.
Telefon 664 152 722
Adres Śląska 96
Miejscowość Gorzów Wielkopolski
Kod pocztowy 66-400
Adres domeny: https://www.stier.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Montując okna, trzeba zwrócić dużą uwagę na to, aby czynność była wykonana w taki sposób, by minimalnie ograniczyć straty ciepła. Doskonała szczelność jest jednym z najważniejszych elementów zwłaszcza w budynkach energooszczędnych. Nieszczelne okna, ze względu na większe i częstsze ogrzewanie, narażają na większe koszty w zimie. W lecie natomiast trzeba korzystać z klimatyzacji. Idealnym rozwiązaniem tego problemu będą taśmy paroprzepuszczalne.

Jeśli zastanawiasz się nad najlepszym wyborem produktu tego typu, zwróć uwagę na firmę Stier, która oferuje szeroki wybór taśm do montażu okien. Taśma do okien paroprzepuszczalna, zwłaszcza jej nowoczesne rodzaje, nie przepuszcza wiatru oraz bardzo silnych opadów. Dzięki temu wilgoć nie przedostaje się do masy uszczelniającej okno. Zastosowanie w montażu okien takich taśm dodatkowo umożliwia złączom oddychanie i szybsze odparowanie nagromadzonej wody.

Wydawać by się mogło, że tak mało znaczący i niepozorny element, jakim jest taśma, ma niewiele zalet. Jednak jej użycie zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów w miejscu, gdzie występuje łączenie ościeżnicy okna z murem.

Dzięki wykorzystaniu taśm na okiennych fugach zwiększa się także w dużym stopniu estetyka. Firma Stier oferuje taśmy bardzo wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Dzięki taśmom wszystkie szczeliny, jakie pojawiają się między murem a ościeżnicą, są dokładnie uszczelnione i ładnie wyglądają. Taśmy są także przystosowane do malowania lub tynkowania. Wykorzystując ten element podczas montowania okien, możesz cieszyć się komfortem termicznym przez cały rok niezależnie od pogody.

Wybierając taśmy oferowane przez Stier, warto najpierw odwiedzić ich stronę internetową stier.com.pl, na której dokładnie zapoznasz się z ofertą firmy.  Produkty znajdą swoje zastosowanie zarówno w nowoczesnym, jak i starszym budownictwie , które wymaga poprawy parametrów cieplnych. Wykorzystując taśmy oferowane przez tę firmę, za niewielką cenę możesz w swoich oknach zniwelować wszelkie szczeliny, które obniżają komfort cieplny budynku.

Opinie o STIER S.C.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy