Nazwa: STAR EVENT Sp. z o.o.
Telefon
Adres Marszałkowska 9/15
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-626
Adres domeny: https://www.starevent.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niezbędnym wyposażeniem każdej uroczystości są meble, które powinny być odpowiednio dostosowane do jej charakteru. Znajdująca się w Warszawie wypożyczalnia stołów STAR EVENT to miejsce, gdzie dostępny jest bogaty asortyment produktów. Dzięki temu można dobrać odpowiednie meble, które najlepiej sprawdzą się w przypadku danego przedsięwzięcia. Są one niezastąpione zarówno na dużych, jak i mniejszych imprezach. 

Oferowane tu są stoliki kawowe, koktajlowe, a także wzory wykorzystywane podczas bankietów i spotkań biznesowych. Bogactwo modeli, kolorów i kształtów sprawia, że można je odpowiednio dostosować do potrzeb każdego klienta. Dużą popularnością cieszą się zarówno meble klasyczne, jak i nowoczesne, oryginalne i podświetlane. W ofercie znajdują się stoły okrągłe, kwadratowe, wykonane z różnych materiałów. Do najczęściej wybieranych wzorów należą te, które wykonane są z drewna lub metalu. Można je indywidualnie dostosować do charakteru uroczystości, z pewnością spełnią wymagania wszystkich zaproszonych gości. Firma oferuje fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc, a także atrakcyjne ceny. Istnieje możliwość wynajęcia krzeseł oraz innych siedzisk, które zapewnią wygodę wszystkim uczestnikom. Dostępne rozwiązania świetnie sprawdzają się na różnorodnych imprezach, mogą być wykorzystywane zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach. Klienci, którzy chcą zorganizować imprezę plenerową, mogą także zdecydować się na namioty eventowe, które są niezbędne podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Oferowane tu meble są trwałe, solidne, niezawodne, a jednocześnie niezwykle komfortowe. Bogata oferta produktów umożliwia odpowiednie dostosowanie ich do potrzeb danej uroczystości. Świetnie sprawdzają się na różnych przyjęciach. Nie zabraknie wzorów przeznaczonych dla najmłodszych, które posiadają bezpieczne zaokrąglone kształty, dostępne są w różnych kolorach. Dzięki nim można zorganizować strefę dla małych gości, w której mają możliwość uczestnictwa w kreatywnej zabawie.  

Data dodania: 08-12-2020
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
https://www.starevent.pl/meble-eventowe/stoly/


Opinie o STAR EVENT Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy