Nazwa: Stacja Kontroli Pojazdów Car-Carer
Telefon 798-798-148
Adres Bartosza Głowackiego 15b
Miejscowość Olkusz
Kod pocztowy 32-300
Adres domeny: https://car-carer.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obowiązkiem właściciela pojazdu po jego zakupie jest wykonanie przeglądu rejestracyjnego. To badanie mające na celu weryfikację stanu technicznego pojazdu w celu dopuszczenia go do poruszania się po drogach publicznych. Pozwolenie to jest czasowe, należy je odnawiać co rok. Wymóg ten wprowadził w odpowiednich ustawach polski prawodawca. 

Zapis prawny wymaga, aby przegląd odbywał się w certyfikowanym zakładzie diagnostycznym, wyposażonym w odpowiedni sprzęt pozwalający poprawnie zweryfikować wszystkie elementy pojazdu, zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne, do których dostęp jest utrudniony. Osoby poszukujące stacji, która wykonuje przeglądy rejestracyjne, zamieszkujące Olkusz lub okoliczne miejscowości, mogą skorzystać z oferty punktu przedstawiającego się na stronie internetowej car-carer.pl. 

Decyzja o wyborze tego realizatora usług diagnostycznych to inwestycja. Klient zyskuje dzięki temu pewność, że jego samochód jest sprawny i jego stan techniczny nie będzie generował zagrożenia na drodze. Taka świadomość jest niezmiernie cenna, zwłaszcza jeśli auta ma służyć do transportu nie tylko samego kierowcy, ale również innych, w tym małoletnich, członków rodziny. Koszt badania, biorąc pod uwagę osiągane dzięki niemu korzyści, nie jest wygórowany.

Kadra stacji zaprasza do odwiedzenia punktu na coroczną diagnostykę. Gwarantuje sprawne jej przeprowadzenie i pomoc w zakresie rozwiązywania kwestii technicznych. Jakość usług stoi na wysokim poziomie, o czym można się przekonać samodzielnie lub też zapoznając się z opiniami dostępnymi w sieci, publikowanymi przez zadowolonych klientów. Pozytywne wpisy z pewnością zachęcą do skorzystania z przygotowanej oferty.

Przeprowadzana diagnostyka może dotyczyć także pojazdów innych niż osobowe. Kadra stacji prowadzi obsługę właścicieli jednośladów (motorów, motorowerów, motocykli) oraz pojazdów specjalnego przeznaczenia (ciągników wykorzystywanych do prac leśnych i polowych, koparek, podnośników, lawet itp). Zakres świadczeń na bieżąco rośnie.

Data dodania: 12-06-2022
Autor: Michalina Stępień
Źródło:
https://car-carer.pl/


Opinie o Stacja Kontroli Pojazdów Car-Carer


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy