Nazwa: Speed Car - stacje kontroli pojazdów
Telefon +48 81 443 33 77
Adres Al. Lotników Polskich 134
Miejscowość Świdnik
Kod pocztowy 21-040
Adres domeny: https://speedcar.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zakup ubezpieczenia OC jest obowiązkiem każdego kierowcy. Warto wykupić najlepszy dla siebie pakiet i dokładnie sprawdzić wysokość składek. Wiele ciekawych informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem speedcar.pl. Opisana tam firma specjalizuje się w ubezpieczeniach samochodów. Prowadzi profesjonalne stacje kontroli pojazdów i na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich klientów. W ramach współpracy można liczyć na:

  • doradztwo fachowców wyróżniających się wieloletnim doświadczeniem w branży,
  • indywidualną analizę potrzeb i przegląd najlepszych ofert,
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z ubezpieczeniem,
  • wyjaśnienie regulaminów i korzyści, jakie płyną z określonych pakietów.

Usługi kierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Niezależnie od ilości posiadanych samochodów i długości tras, które się pokonuje, każdy może znaleźć rozwiązania odpowiednie dla siebie. Do przygotowania konkretnej propozycji ofertowej konieczne jest przedstawienie danych takich jak imię, nazwisko, numer PESEL, model i marka pojazdu oraz rok jego produkcji. Na wysokość składki wpływa także historia kierowcy i jego wiek. Każdy, kto nie wypełni obowiązku ubezpieczenia swojego auta, może zostać ukarany mandatem lub karą finansową ustaloną przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczenia OC w Bielsko-Białej można wykupić w bardzo korzystnej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się szersze pakiety, które zawierają również AC, assistance oraz NWW zabezpieczające zdrowie kierowcy i jego pasażerów. Dzięki tym wszystkim usługom wypadki i kolizje drogowe stają się mniej stresujące. Nawet w przypadku dużych szkód można liczyć na wsparcie specjalistów, a koszty naprawy uszkodzonych pojazdów i ewentualne odszkodowania dla rannych będą wypłacone przez ubezpieczyciela.

O wybraniu odpowiedniego pakietu ubezpieczeń warto pomyśleć już wcześniej. Doradcy chętnie udzielą dodatkowych informacji i zajmą się wypełnieniem wszystkich koniecznych formalności. Porównają wysokość składek i przedstawią najkorzystniejsze oferty.

Opinie o Speed Car - stacje kontroli pojazdów


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy