Nazwa: SOLID HALE Sp. z o.o.
Telefon 508 143 635
Adres Młochowska 88
Miejscowość Młochów
Kod pocztowy 05-831
Adres domeny: https://solidhale.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Raczej każdy inwestor zdaje sobie sprawę z tego, że budowa nowoczesnej hali produkcyjnej to kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie. Jednak wielu przedsiębiorców nie wie, co dokładnie wpływa na ostateczną cenę projektu.

Działki, na których powstają tego typu obiekty, z reguły znajdują się na obrzeżach miast, więc są o wiele tańsze niż posesje w centrum. Pomimo tego warto dobrze sprawdzić jakość gruntu, ponieważ w przypadku wysokiego poziomu wód gruntowych, nośności czy rozmaitych szkód górniczych, wymagane są specjalne zabezpieczenia fundamentów lub wzmocnienie całej konstrukcji. Poza tym na terenie mogą znajdować się podziemne lub nadziemne instalacje, których przeniesienie z pewnością wygeneruje dodatkowe koszty. Z tego względu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Fachowiec sprawdzi działkę i przygotuje raport dotyczący ewentualnych prac, które muszą zostać wykonane, aby hala była bezpieczna dla pracowników. Natomiast na cenę samej hali składają się następujące elementy:

  • przygotowanie projektu warsztatowego,

  • zakup materiałów budowlanych oraz złącznych,

  • transport narzędzi i wyposażenia na plac budowy,

  • wykonanie konstrukcji na zakładzie produkcyjnym oraz jej oczyszczenie metoda strumieniowo-ścierną,

  • zabezpieczenie obiektu środkami antykorozyjnymi,

  • montaż gotowej konstrukcji w wyznaczonym miejscu,

  • wydanie atestu PN-EN1090, który gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Warto wiedzieć, że specjalistyczne zabezpieczenia przeciw korozji, których wymaga hala produkcyjna, mogą wpłynąć na cenę. Dobór konkretnych rozwiązań zależy od klasy korozyjności. Najmniej środków wymagają budynki przemysłowe ogrzewane i nieogrzewane magazyny. Dodatkowa ochrona jest potrzebna w obiektach produkcyjnych o dużej wilgotności, zakładach chemicznych czy centrach rekreacyjnych, gdzie znajduje się basen. Najdroższe rozwiązania są przeznaczone dla przemysłu morskiego oraz obiektów generujących duże zanieczyszczenia. Zabezpieczenia antykorozyjne to przede wszystkim profesjonalne farby alkidowe, chlorokauczukowe, akrylowe, PCV, poliuretanowe czy epoksydowe.

Renomowana firma SOLID HALE od lat zajmuje się projektowaniem i budową różnego rodzaju hal. Zleceniodawcy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście. Wycena zlecenia jest bezpłatna. Wystarczy wypełnić formularz online.

Opinie o SOLID HALE Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy