Nazwa: Smak Dzieciństwa
Telefon 503 060 497
Adres Farysa 37b
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-971
Adres domeny: https://smakdziecinstwa.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Piżama Party, Piraci, a może Księżniczki i Rycerze? Współczesne przyjęcia dla dzieci naprawdę potrafią przenieść do innej rzeczywistości! Pracownicy firmy Smak Dzieciństwa zauważają jak niewiele potrzeba, by rozbudzić dziecięcą wyobraźnię.

Aby sukces był gwarantowany, potrzebny będzie dobry animator zabaw dla dzieci w Warszawie. Musi wyróżniać się między innymi:

  • wyjątkowymi zdolnościami interpersonalnymi - tak, aby nawet najbardziej nieśmiałe dzieci mogły odnaleźć się w grupie i znaleźć swoje miejsce,
  • dobrą znajomością dziecięcej rzeczywistości - już nie tylko klasyka bajek, w skład której wchodzi Kubuś Puchatek i Gumisie, ale także takie filmy jak Angry Birds i Pingwiny z Madagaskaru,
  • umiejętnością zapanowania nad dziecięcą energią - należy widzieć co dzieje się dokoła i chronić gości przed niebezpiecznymi pomysłami, które mogą pojawić się w ich głowach,
  • doświadczeniem i dostępem do ciekawych materiałów, dzięki którym żadna zabawa nie będzie nudna.

Animatorów dla dzieci wynajmuje się na bardzo różne okazje. Jedną z nich jest organizacja przyjęć urodzinowych, gdzie trzeba w kreatywny sposób zagospodarować czas wszystkim maluchom. Coraz chętniej korzysta się z animacji również w czasie wesel i pikników rodzinnych. Zlecając opiekę nad dziećmi zewnętrznej firmie można mieć pewność, że wszystko odbędzie się tak, jak trzeba. Jedynym warunkiem jest oczywiście... Znalezienie odpowiedniej firmy.

W czasie poszukiwań warto zwrócić uwagę na kwalifikacje pracowników i zakres oferty. Firma musi chętnie odpowiadać na wszystkie pytania i z pasją opowiadać o organizowanych zabawach. Jak mogą wyglądać przykładowe motywy przewodnie? Można znaleźć je na stronie internetowej pod linkiem smakdziecinstwa.eu. Osoby zainteresowane ofertą mogą przejrzeć galerię zdjęć i galerię video. Najlepszym recenzentem dla każdego przyjęcia są dzieci i ich opinie.

Dla najmniejszych maluchów warto zorganizować przyjęcie z rodzicami. Bawiąc się wspólnie z rówieśnikami i dorosłymi, stopniowo będą przyzwyczajać się do większej samodzielności i nabiorą ochoty na kolejne spotkania z innymi dziećmi.

 

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Laura Malinowska
Źródło:
https://smakdziecinstwa.eu/


Opinie o Smak Dzieciństwa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy