Nazwa: Skypack Maszyny Pakujące
Telefon 41 230 68 05
Adres Olszewskiego 36
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25--41
Adres domeny: https://skypack.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Poszukując maszyn do pakowania różnych produktów, począwszy od artykułów żywnościowych, a na elektronice kończąc, warto zapoznać się z produktami oferowanymi przez przedsiębiorstwo ze strony skypack.pl, które od wielu lat dostarcza producentom doskonałej jakości, niezawodnego sprzętu pakującego. Jest to firma, która dysponuje świetnymi projektantami śledzącymi nowinki technologiczne na rynkach światowych, aby je zastosować w projektowanych przez siebie urządzeniach. Przedsiębiorstwo to stara się, aby jego maszyny spełniały wszystkie oczekiwania klientów i jak najlepiej były dostosowane do profilu produkcji zleceniodawcy. 

W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć różne urządzenia, wśród których klienci znajdą transportery, podajniki, poziome i pionowe maszyny pakujące dostępne w wielu modelach. Wszystkie te urządzenia mają certyfikat zgodności z normami bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Sprzęt ten cały czas jest udoskonalany i dopasowywany do oczekiwań klientów. Niezawodność i wydajność maszyn jest możliwa do osiągnięcia, gdyż pozwala na to zarówno świetnie wyszkolona kadra, jak i nowoczesny park maszynowy. Firma ta zawsze stara się sprostać stawianym jej wymaganiom, projektując maszyny odpowiednie dla danego zakładu produkcyjnego.

Urządzenia pakujące pionowo są idealne przede wszystkim do pakowania produktów sypkich. Ich wydajność sięga 200 opakowań na minutę w zależności od wielkości torebek i wybranej maszyny. Są one zaopatrzone w wiele dodatkowych funkcji. Steruje się nimi za pomocą panelu dotykowego z dużym, czytelnym wyświetlaczem. 

Zanim zainteresowany klient zakupi sprzęt, może od firmy otrzymać film, na którym pokazano działanie dowolnej maszyny. Może też skontaktować się z przedstawicielem producenta, który po wysłuchaniu oczekiwań, dobierze odpowiedni model, najbardziej odpowiadający potrzebom konkretnej branży.

Poza samymi maszynami przedsiębiorstwo z linku ma też w ofercie usługę pakowania produktów spożywczych. Jest to bardzo dobra opcja dla producentów, którzy dopiero rozwijają firmę i na razie nie mogą sobie pozwolić na zakup urządzeń do pakowania.

Data dodania: 28-01-2021
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://skypack.pl/pionowe-maszyny-pakujace.html


Opinie o Skypack Maszyny Pakujące


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy