Nazwa: SEDYMENT
Telefon 503 765 681
Adres Elgiszewo k/Torunia 1
Miejscowość Ciechocin
Kod pocztowy 87-408
Adres domeny: https://www.sedyment.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej niepokojące. Drastycznie zmniejszająca się ilość opadów i zwiększające nasłonecznienie coraz częściej stają się przyczynami suszy. Dlatego tak wartościowe jest korzystanie z ekologicznych rozwiązań. Powinny one być stosowane niemal w każdej dziedzinie. Wszelkie czynności na rzecz np. oszczędzania wody są na wagę złota. 

Duże możliwości na tym polu mają właściciele jednorodzinnych domów, które znajdują się na działkach niemających podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Zamiast korzystać z tradycyjnego szamba, które jest niekomfortowe i pochłania olbrzymie koszty jego rocznego utrzymania związane z regularnym wywozem nieczystości, warto postawić na przydomowe oczyszczalnie. Przyniosą one wiele korzyści, które będą odczuwalne w różny sposób. 

Systemy takie przede wszystkim zapewniają wygodę użytkowania. Nie wymagają one obsługi, działają samodzielnie w sposób automatyczny. Filtrowanie ścieków i rozkładanie zanieczyszczeń to procesy, które wykluczają konieczność zamawiania ekipy do wybrania odpadów sanitarnych. To duża oszczędność pieniędzy. 

Kolejną zaletą jest ekologiczny charakter takich instalacji. Na czym on polega? W swojej pracy nie wykorzystują one żadnych substancji szkodliwych dla środowiska. Co więcej, pozwalają na odzyskanie wody, a następnie jej ponowne wykorzystanie np. do podlewania. Dzięki temu znacznie spada zużycie. To bardzo duża zaleta w czasach, kiedy problemy z suszą pojawiają się coraz częściej. 

Wydajne i bezawaryjne systemy tego typu sprzedaje firma Sedyment. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści z tego podmiotu zajmują się projektowaniem, dystrybucją oraz montażem. W katalogu sprzedażowym znajdują się modele biologiczne, tunelowe oraz drenażowe. Klienci, którzy kupili przydomową oczyszczalnię, potwierdzają, że jest to efektywny sposób składowania i usuwania odpadów sanitarnych. Doceniane są także atrakcyjne ceny oraz udzielanie przez dostawcę aż dziesięcioletniej gwarancji na wszystkie oferowane systemy. 

Data dodania: 24-03-2020
Autor: Laura Malinowska
Źródło:
https://www.sedyment.com.pl/


Opinie o SEDYMENT


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy