Nazwa: SEBKEN
Telefon 95 74 31 232
Adres Oś. Jana III Sobieskiego 31
Miejscowość Trzciel
Kod pocztowy 66-320
Adres domeny: https://sebken.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele dzieci marzy o własnych kryjówkach, służących do zabawy. Mogą być nimi domki, powstałe z myślą o przydomowych ogrodach, którymi interesują się właściciele domów jednorodzinnych. Zachęcają one do przebywania na powietrzu i bez problemu wpasowują się w każdą przestrzeń. Znajdują zastosowanie u dzieci w różnym wieku, a część z nich może być rozbudowywana w dowolnym momencie. Nabywcy ceniący sobie praktyczne rozwiązania kupują chętnie domek ogrodowy ze zjeżdżalnią. To nieskomplikowana w montażu konstrukcja tworzona z różnych materiałów. Jednym z nich jest plastik, który może ulegać uszkodzeniom pod wpływem silnych nacisków bądź częstej eksploatacji. Jest to jeden z powodów, dla których część osób stawia na modele drewniane.

Ich sprzedażą zajmują się przedstawiciele przedsiębiorstwa Sebken. Oferują oni niezawodne obiekty o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, których użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością.  Surowiec użyty na etapie produkcyjnym odznacza się niepodatnością na pękanie, zarysowania i pojawianie się wgnieceń, dzięki czemu domki prezentują się bez zarzutu nawet pod wielu miesiącach od chwili zakupu. Jest on ekologiczny i biodegradowalny, dlatego stanowi częsty wybór osób, chcących dbać o środowisko naturalne.

Drewno pięknie się starzeje, co powoduje, że opisywane obiekty zyskują jedynego w swoim rodzaju uroku. Mogą mieć płaskie lub spadziste dachy, tarasy z barierkami, drabinki oraz inne elementy. Część z nich jest stawiana na wysokich słupkach, dzięki czemu nie sprawiają wrażenia topornych. Zazwyczaj występują w odcieniach brązu i beżu, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by malować je na pozostałe odcienie. Niektórzy decydują się też na lakierowanie drewna specjalnymi preparatami. Zabezpieczają one przed wchłanianiem wilgoci i sprawiają, że deski odznaczają się delikatnym połyskiem.

Niejednokrotnie domki dla dzieci są tworzone tą samą techniką, jak obiekty przeznaczone do letniskowego wypoczynku. Innymi słowy, bazują na kanadyjskich szkieletach i są wolne od gwoździ, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Z reguły konstrukcje te są produkowane z drewna sosnowego i świerkowego o znakomitych parametrach wytrzymałościowych. Do ich atutów zalicza się:

  • nieskomplikowany montaż,
  • możliwość przenoszenia z miejsca na miejsce w dowolnym momencie,
  • fakt, że wpasowują się w trend eko,
  • brak ostro zakończonych elementów.
Data dodania: 25-03-2023
Autor: Laura Malinowska
Źródło:
https://sebken.pl/


Opinie o SEBKEN


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy