Nazwa: Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza
Telefon 504 128 881
Adres Warszawska 55
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 05-075
Adres domeny: https://wycenamajatku.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Osoby, które zamierzają kupić mieszkanie lub innego typu budynek, powinny pamiętać o tym, aby upewnić się, czy dana inwestycja będzie korzystna. W tym celu należy się skontaktować z doświadczonym rzeczoznawcą.

W jakich sytuacjach korzystać z usług rzeczoznawcy?

Z usług specjalisty można skorzystać przede wszystkim w przypadku chęci wzięcia kredytu hipotetycznego. Z reguły banki chcą mieć pewne zabezpieczenie w postaci hipoteki, więc kredytobiorca jest zobowiązany dostarczyć dokumentację przygotowaną przez rzeczoznawcę. Ekspert może również wycenić wartość nieruchomości, którą dana osoba chce sprzedać. Dzięki temu można uniknąć sytuacji, w której cena będzie zbyt niska lub zbyt wysoka w porównaniu z wartością rynkową obiektu.

Warto pamiętać o tym, że wartość danego budynku lub gruntu po pewnym czasie może ulec zmianie, co związane jest z rozwojem terenu wokół niej, budową nowych obiektów czy ogólną sytuacją na rynku nieruchomości.

Jak określa się wartość nieruchomości?

Podczas analizy rzeczoznawca bierze pod uwagę wartość podobnych nieruchomości na rynku, lokalizację budynku, ilość i jakość okolicznej infrastruktury. Jednocześnie istotna jest również szacowana wartość dochodu uzyskiwanego z czynszów.

Do oszacowania wartości obiektu specjalista wykorzystuje informacje zawarte w księgach wieczystych, ewidencji sieci uzbrojenia terenu, rejestrach zabytków, planach zagospodarowania przestrzennego i wielu innych.

Jaka firma może dokonać wyceny?

Profesjonalna wycena nieruchomości na terenie Warszawy oraz okolic to usługa świadczona przez przedsiębiorstwo Ilona Rymuza Rzeczoznawca Majątkowy. Firma może oszacować wartość różnego typu nieruchomości oraz praw majątkowych w formie operatów szacunkowych. Klient może również skorzystać z fachowego doradztwa.

Należy podkreślić, że wszystkie przygotowywane przez firmę operaty i inne dokumenty są zgodne z aktualnymi przepisami prawa i mogą być przedstawiane w urzędach lub bankach. Osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się więcej, odwiedzając stronę internetową przedsiębiorstwa. Tam również znajdują się dane kontaktowe.

Opinie o Rzeczoznawca Majątkowy Ilona Rymuza


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy