Nazwa: RW Serwis
Telefon 798 058 331
Adres Łukocin 4
Miejscowość Łukocin
Kod pocztowy 83-113
Adres domeny: http://rwserwis.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedstawiciele branży przemysłowej oraz usługowej, jak i osoby prywatne decydują się na instalację klimatyzacji w celu podniesienia komfortu i warunków pracy. W okresie letnim, gdy temperatury przekraczają 30 stopni, tego rodzaju system staje się dosłownie wybawieniem dla użytkowników danego budynku. Klimatyzowane lokale są również doceniane przez klientów odwiedzających biuro, restaurację czy sklep. Warto więc zadbać o ciągłość działania zamontowanej klimatyzacji, ponieważ jakiekolwiek awarie wpływają na jakość obsługi i równocześnie efektywność pracy. Tutaj przyda się współpraca z lokalną firmą, która oferuje całodobowe usługi serwisowe (dostępne przez 7 dni w tygodniu). W taki właśnie sposób działa marka RW SERWIS, która istnieje na rynku od lat i obsługuje klientów z obrębie województwa pomorskiego.

Oferta jest skierowana głównie do mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie takich miast jak Tczew, Kościerzyna, Pruszcz Gdański oraz Starogard Gdański. Klimatyzacja powinna zostać odpowiednio dopasowana (pod względem mocy i liczby wykorzystanych urządzeń) do wielkości i rodzaju wykańczanego budynku. Tylko wtedy cały system będzie działał prawidłowo i zadowoli użytkowników korzystających z instalacji. Kluczowe jest również dokonywanie regularnych przeglądów wraz z czyszczeniem klimatyzacji. Niestety wielu właścicieli zaniedbuje tę kwestię, przez co dochodzi do awarii systemu i konieczne jest przeprowadzenie kosztowych napraw.

Pomorska marka oferuje również inne usługi dotyczące m.in.:

  • projektowania i montażu wentylacji (głównie w zakładach przemysłowych),
  • sprzedaży oraz instalacji powietrznych pomp ciepła pochodzących od takich znanych producentów jak Panasonic, LG oraz Mitsubishi Electric,
  • mechanicznego czyszczenia kanałów wentylacyjnych,
  • montażu komór chłodniczych i mroźniczych,
  • dystrybucji urządzeń chłodniczych.

Jeśli chodzi o kompleksowe usługi serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne), to są przeprowadzane w domach, mieszkaniach, różnego rodzaju lokalach biurowych i usługowych oraz obiektach przemysłowych. Przeszkoleni i certyfikowani pracownicy wykonują następujące prace:

  • czyszczenie skraplaczy,
  • odgrzybianie klimatyzacji,
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych, 
  • serwisowanie agregatów wody lodowej i agregatów skraplających.
Data dodania: 25-04-2022
Autor: Jagoda Król
Źródło:
http://rwserwis.com.pl/


Opinie o RW Serwis


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy