Nazwa: RSC BIS Sp. z o.o.
Telefon 48 (61) 81 96 433
Adres Dworcowa 42
Miejscowość Skrzynki k/Buku
Kod pocztowy 62-060
Adres domeny: http://www.rscbis.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Elegancka wiata garażowa podnosi wartość nieruchomości i stanowi dobre zabezpieczenie samochodu przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy promieniowanie ultrafioletowe. Poza tym to dobra alternatywa dla osób, które mają niewielkich rozmiarów działkę, na której nie zmieści się garaż. Konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca. Warto dodać, że wiata nie musi być całkowicie otwarta. Inwestor zawsze ma możliwość zamówić model ze ściankami bocznymi. Co więcej, może on zostać połączona z małym składzikiem na narzędzia, drewno kominkowe, meble ogrodowe, rowery i inne sprzęty.

Na samym początku należy zaznaczyć, że poprawnie zamontowana wiata z wysokiej klasy, porządnie zakonserwowanego drewna jest odporna na różne niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie ustępuje trwałością modelom wykonanym z blachy. Oczywiście warto pamiętać o regularnej impregnacji, która ochroni drewno przed wilgocią.

Jedną z głównych zalet wiaty jest łatwość i szybkość budowy oraz rozbudowy. Właściciel bez problemu może dostawić kolejną część bez przymusu burzenia konstrukcji. Trzeba dodać, że prostą wiatę można zamontować samodzielnie. Tego typu obiekty są o wiele tańsze niż standardowe garaże. Ponadto ich postawienie nie wymaga uzyskania specjalnego zezwolenia. Konstrukcja może zostać dostosowana pod względem estetycznym do architektury budynku lub innych elementów znajdujących się w ogrodzie, np. altany. Warto wspomnieć, że wiata garażowa nie sprawdza się jedynie w domach prywatnych, ale może być wykorzystana także przez przedsiębiorców prowadzących hotele, restauracje czy inne biznesy. Dobrej jakości, duża konstrukcja będzie mogła zabezpieczyć auta pracowników lub klientów.

Różnego typu wiaty drewniane samochodowe z dachem płaskim lub dwuspadowym oferuje renomowana firma RSC BIS. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów. Drewno, z którego korzystają fachowcy, jest certyfikowane i spełnia wszelkie wymagane normy. Dodatkowo podmiot oferuje rozmaite akcesoria, między innymi przystawki ze schowkiem, kotwy, ścianki boczne.

Każdy zleceniodawca może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najkorzystniejszej opcji. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Opinie o RSC BIS Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy