Nazwa: Rolexin
Telefon 506406160
Adres Piłsudskiego 20
Miejscowość Ostrołęka
Kod pocztowy 07-410
Adres domeny: https://www.rolexin.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sprawdzoną metodą na uchronienie się przed promieniami słonecznymi jest zakup osłon okiennych. W przeszłości stosowano głównie aluminiowe żaluzje, które dziś są wypierane przez ich drewniane odpowiedniki. Wyroby tego typu prezentują się elegancko i sprawiają, że pomieszczenia wyglądają na bardziej przytulne, dlatego odnajdują się zwłaszcza we wnętrzach o dużym metrażu. Żaluzje są proste w obsłudze, a utrzymanie ich w czystości nie sprawia problemów. Wystarczy co jakiś czas przecierać je miotełką do kurzu lub ściereczką.

Drugim, równie popularnym rozwiązaniem, są plisy wybierane ze względu na funkcjonalność, uniwersalność i niewygórowane ceny. Podczas składania zwijają się w charakterystyczną harmonijkę, dzięki czemu przypominają swoim wyglądem wachlarze. Występują w wersji wolnowiszącej lub umieszczanej między szynami. Konstrukcje dostępne wśród producentów odznaczają się nowatorską metodą obsługi. Posiadają one niezawodne systemy hamujące, które umożliwiają zasłanianie wybranego fragmentu szyby. Ich zaletą jest bezinwazyjny montaż, niewymagający wiercenia w ramie okiennej.

Plisy dają szansę zasłonięcia wyłącznie dolnej lub środkowej części szyby, co byłoby niemożliwe w przypadku pozostałych osłon dostępnych na rynku. Jest to jeden z powodów, dla których znajdują zastosowanie w mieszkaniach położonych na parterze. Chronią bowiem przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów, co zwiększa prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa lokatorów.

Te i wiele innych produktów udostępniono w ofercie firmy Rolexin w Ostrołęce. Żaluzje wewnętrzne, plisy oraz inne konstrukcje, jakie sprzedaje, odznaczają się doskonałą jakością i niezawodnością. W przedsiębiorstwie znajdą coś dla siebie także osoby poszukujące estetycznych i wytrzymałych rolet dzień noc. Mają one charakterystyczne i naprzemiennie ułożone pasy z materiału, których kolor można dobierać indywidualnie. Są uznawane za nowocześniejszą wersję rolet zwykłych. Idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnych oraz klasycznych.

Data dodania: 13-02-2022
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://www.rolexin.pl/


Opinie o Rolexin


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy