Nazwa: Reno Sp. z o.o.
Telefon
Adres Bruzdowa 107M
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-991
Adres domeny: https://www.reno-reno.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Producenci oferują eleganckie drzwi przesuwne różniące się od siebie sposobem montażu. Występują one w wersji naściennej oraz chowanej w ścianie. Podstawą w pierwszym przypadku są prowadnice montowane bezpośrednio na ścianach lub sufitach oraz maskownice, których zadaniem jest ukrywanie mechanizmów. Natomiast modele chowane wymagają wywiercenia otworu w ścianie lub płycie gipsowo-kartonowej. Konstrukcje te wybierane są głównie przez właścicieli niewielkich mieszkań lub miłośników niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. W tym przypadku skrzydła są otwierane bez konieczności uchylania ich do wewnątrz lub na zewnątrz, co daje możliwość zaoszczędzenia cennej przestrzeni.

Najważniejszą częścią jest wspomniana już prowadnica, która musi być co najmniej dwukrotnie dłuższa od skrzydła. Wysokość, na której powinna się znaleźć, zależy od konkretnego modelu drzwi wybranego przez klienta. Element ten jest narażony na duże obciążenia, dlatego warto upewnić się, że stworzono go z wytrzymałych materiałów niepodatnych na zniszczenia. Na drzwi przesuwne składają się także ograniczniki oraz prowadniki, których zadaniem jest zmniejszanie efektu drgania podczas użytkowania.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Reno. Prowadzi ona internetową stronę, dzięki której można dowiedzieć się, jak przebiega montaż drzwi przesuwnych w ścianie. To ciekawa propozycja nie tylko dla właścicieli małych mieszkań, ale też nowoczesnych apartamentów czy przestronnych domów. Konstrukcje z przeszkleniami prezentują się bardzo elegancko i doświetlają wnętrza, przez co nie sprawiają one wrażenia zbyt ciemnych. Dają możliwość oddzielania od siebie poszczególnych pomieszczeń i sprawdzają się w obiektach, w których przebywają osoby niepełnosprawne.

Opinie o Reno Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy