Nazwa: REHA BŁOCH
Telefon 61 842 35 46
Adres Szarych Szeregów 25
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-462
Adres domeny: https://www.rehabloch.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Opieka nad osobą niepełnosprawną czy poważnie chorą, która przebywa w pozycji leżącej to ciężka praca zarówno dla personelu medycznego, jak również członków rodziny. Codzienne przenoszenie chorego z łóżka do łazienki lub na dodatkowe łóżko rehabilitacyjne z biegiem czasu może spowodować silne bóle pleców i schorzenia kręgosłupa. Dobrze więc pomyśleć o dodatkowym sprzęcie, który w znacznym stopniu odciąży opiekunów. Na rynku medycznym można znaleźć m.in. podnośniki dla niepełnosprawnych, które pozwalają na szybkie przetransportowanie chorego w dowolne miejsce. Tego typu urządzenia można wykorzystać w warunkach szpitalnych oraz domowych. Najważniejsze, aby dopasować odpowiedni model podnośnika (z uwzględnieniem stanu zdrowia chorego oraz wielkości pomieszczenia).

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem rehabloch.pl można zapoznać się z ofertą nowoczesnych sprzętów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych i seniorów wymagających dodatkowej opieki. Sprzedawca proponuje następujące rodzaje podnośników:

  • sufitowe i ścienne (stosowane w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej),
  • transportowo-kąpielowe i wannowe (wykorzystywany głównie w warunkach domowych i domach opieki).

Przedstawiciele poznańskiej marki chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego sprzętu z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz rodzaju choroby występującej u osoby, dla której zamawiany jest podnośnik. Ponadto firma zajmie się transportem i montażem sprzętu oraz przeszkoli klienta w samodzielnej obsłudze. Marka świadczy także usługi serwisowe. Poza nowym sprzętem klienci mają do wyboru także używane urządzenia, które są bardzo dobrym staniem i wyróżniają się atrakcyjną ceną. Firma prowadzi też wypożyczalnię sprzętu.

Opinie o REHA BŁOCH


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy