Nazwa: Ratajewski Domy Szkieletowe
Telefon +48 694 079 562
Adres Poniatowskiego 21
Miejscowość Rydzyna
Kod pocztowy 64-130
Adres domeny: https://ratajewski.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo przedstawione na stronie ratajewski.com zajmuje się wykonywaniem domów kanadyjskich. Do ich stawiania wykorzystywane jest przede wszystkim drewno, któremu nadaje się unikatowych właściwości dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod. Prowadzi współpracę z zaufanymi wytwórcami w zakresie produkcji wyposażenia budowlanego. Materiały stosowane do wykonywania domów kanadyjskich wyróżniają się bezpieczeństwem zastosowania. Atutem domów szkieletowych jest to, że można budować je niezależnie od pogody i pory roku. Jedynie wylanie fundamentów wymaga tego, aby wokół panowała odpowiednia temperatura zewnętrzna. Tego rodzaju konstrukcje wyróżniają się również tym, że można je postawić się znacznie szybciej niż domy murowane. Od momentu rozpoczęcia prac do oddania budynku w stanie pod klucz mija zazwyczaj kilka miesięcy. Firma tworzy swoje konstrukcja w ten sposób, aby nie trzeba było wykonywać zbyt wielu mokrych prac wykończeniowych. Z tego względu właściciele nowego domu mogą wprowadzić się do niego od razu po zakończeniu ostatniego etapu.

Firma  ma niezwykle atrakcyjne oferty. Ceny domów szkieletowych należą do niezwykle przystępnych dzięki temu, że wykonawca nie współpracuje z pośrednikami, a do tego korzysta z rabatów na materiały. Ostateczny koszt zależy jednak od takich czynników jak poziom skomplikowania projektu oraz rodzaj materiałów wybranych przez inwestora. Do tego pod uwagę brana jest liczba kondygnacji, wielkość oraz ilość okien, a także rodzaj dachu. Cena uzależniona jest także od typu instalacji grzewczej. Na samym końcu należy doliczyć również koszty związane z wykończeniem.

Wykonanie zlecenia jest przeprowadzane w krótkim czasie. Stawiane konstrukcję są ciepłe i ekologiczne dzięki użyciu specjalnych technologii. Przedsiębiorstwo zatrudnia fachowców w dziedzinie budownictwa. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na stronie internetowej wykonawcy.

Data dodania: 08-03-2022
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://ratajewski.com/www/cennik/


Opinie o Ratajewski Domy Szkieletowe


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy