Nazwa: Quality Hotel Supply sp. z o.o.
Telefon 601 507 287
Adres Przyjaźni 21
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-689
Adres domeny: https://sklep.qhs.one

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Czy jest coś przyjemniejszego niż łyk chłodnej wody czy orzeźwiającego napoju po długim zwiedzaniu miasta lub pobycie na plaży? Goście hotelowi zawsze chętnie sięgają po zawartość niewielkich lodówek ustawionych w ich pokojach. Zwykle na wyposażeniu znajdują się popularne i lubiane napoje i soki, wody źródlane i mineralne, produkty dla dzieci, ale także napoje alkoholowe. Ponadto w takiej chłodziarce można też znaleźć przekąski lub słodycze, dzięki czemu przebywający w miejscu noclegowym w każdej chwili mogą zjeść coś smacznego bez opuszczania apartamentu.

Wyposażenie dla branży hotelarskiej dostarczane przez poznańską firmę działającą już od wielu lat w tym obszarze obejmuje również takie funkcjonalne minibary. Lodówki dostępne są w kilku wersjach. Najpopularniejsze są modele:

  • o pojemności 28, 35 oraz 40 litrów,
  • z drzwiami pełnymi lub szklanymi,
  • z jedną, dwiema lub trzema półkami umieszczonymi wewnątrz i na drzwiach.

Wszystkie minibary hotelowe sprzedawane na sklep.qhs.one to urządzenia energooszczędne – ich klasa energetyczna określana jest jako A+. Są to bardzo cicho pracujące sprzęty. Gość hotelowy nie wyczuje też żadnych generowanych przez nie drgań, ponieważ za chłodzenie odpowiada termoelektryczny układ Peltiera. Lodówki wyposażono również w regulację temperatury, tak aby napoje nie były ani za bardzo zimne, ani zbyt ciepłe. Zakres temperatur od 5 do 10°C pozwala utrzymać optymalny poziom schłodzenia. Dla wygody użytkowników w środku zamontowano także oświetlenie ledowe.

Chłodziarki hotelowe mają jeszcze jedną zaletę – nie zajmują dużo miejsca. Ich niewielkie gabaryty pozwalają ustawić urządzenie w każdym miejscu. Zwykle wysokość lodówek nie przekracza 60 centymetrów, a głębokość – 50 centymetrów. Mimo to we wnętrzu jest wystarczająco dużo miejsca, aby wstawić tam nie tylko puszki, ale również butelki z piwem czy winem. Z tego też względu, że na wyposażeniu znajdują się alkohole, każdy minibar ma zamontowany zamek na klucz. Dzięki temu osoby nieletnie nie będą miały dostępu do zawartości lodówki.

Data dodania: 07-11-2021
Autor: Kinga Czerwińska
Źródło:
https://sklep.qhs.one/pl/c/Minibary/85


Opinie o Quality Hotel Supply sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy