Nazwa: Kartop
Telefon 506 224 565
Adres Zwycięstwa 37
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Adres domeny: https://producent.kartop.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przygotowanie do transportu przedmiotów o dużej wartości – na przykład sprzętu elektronicznego, AGD, mebli albo specjalistycznego wyposażenia czy to firmy, czy przedsiębiorstwa produkcyjnego – wymaga pewnej wiedzy na temat dostępnych materiałów. Zawsze oczywiście można skorzystać z doświadczenia firmy przeprowadzkowej, ale nie w każdym przypadku do transportu pojedynczych sztuk są zatrudniania specjaliści.

W takiej sytuacji warto zawierzyć wiedzy firm zajmujących się sprzedażą opakowań, zabezpieczeń czy separatorów. Konieczność przewiezienia nieporęcznego towaru o dużych rozmiarach często nastręcza trudności. Dobrym rozwiązaniem – i wbrew pozorom najprostszym – jest użycie kartonowego pudełka. Dzięki temu nie trzeba zawracać sobie głowy oklejaniem narażonych na uszkodzenie odstających detali i ryzykować, że coś się obluzuje lub odczepi.

Kartony wielkogabarytowe wyróżniają się specjalną budową. Nie są składane tak jak zwykłe pudełka transportowe, ale ich krawędzie są spinane za pomocą albo klamer, albo zszywek przemysłowych. Jest to niezbędne, aby zawartość nie uległa uszkodzeniu w wyniku zgniecenia kartonu. Takie pudła są dużo bardziej sztywne niż te spotykane na przykład przy przesyłkach pocztowych. Tektura jest wzmacniana, a jej pięciowarstwowa struktura chroni także przed gwałtownymi zmianami temperatury. Do pewnego stopnia osłania też przed wilgocią.

Nieco mniejsze, ale równie niezastąpione podczas transportu czy przeprowadzki są tak zwane kartony kufrowe. Ich nazwa wzięła się od charakterystycznego sposobu zamykania. Pudło posiada normalne zamknięcie klapkowe, a dodatkowo zabezpieczone jest przez wypustkę, którą wsuwa się w wycięty otwór. Takie zapięcie nie pozwoli na samoczynne otwarcie i utratę lub uszkodzenie zawartości. Firma Kartop wykonuje tego typu kartony z tektury falistej typu C, którą wyróżnia duża odporność na zgniatanie płaskie. Taką tekturę jest też bardzo trudno rozerwać czy przeciąć, dlatego doskonale chroni wszystko, co się znajduje wewnątrz pudła.

Opinie o Kartop


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy