Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska
Telefon 502566999
Adres Sasankowa 33
Miejscowość Włocławek
Kod pocztowy 87-800
Adres domeny: http://www.lasogrod.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Doświadczona w tematyce zakładania i pielęgnacji ogrodów włocławska firma może pochwalić się dużą wiedzą w tym zakresie, także jeśli chodzi o obowiązujące w ogrodnictwie trendy, jak i klasyczne, zawsze modne rozwiązania. Dzięki temu jest w stanie doradzić każdemu klientowi, jakie rośliny powinny zostać posadzone lub posiadane na jego posesji, by całość prezentowała się świetnie oraz by rośliny miały zapewnione zaspokojenie wszystkich potrzeb. Oczywiście roślinność musi też pasować, na przykład stylem, do aranżacji całego otoczenia, również wyglądu domu.

W grę wchodzi bardzo wiele rozwiązań, o czym można przekonać się, zaglądając na stronę lasogrod.com. Zamieszczone na niej propozycje z oferty, jakie można wybrać, jak również zdjęcia dotychczasowych realizacji firmy, na pewno będą bardzo ciekawą inspiracją dla osób, które nie wiedzą jeszcze, co chciałyby mieć w swoim ogrodzie czy ogólnie, na posesji. Firma poleca bardzo różne rozwiązania, zależnie między innymi od tego, jaką ilością przestrzeni dysponuje klient, jaką ma glebę (choć zawsze można nawieźć ziemi potrzebnej danym gatunkom) czy od jego preferencji. Dużym zainteresowaniem cieszą się wrzosowiska w ogrodzie, odpowiednie nie tylko do romantycznych czy angielskich aranżacji, choć to głównie tak kojarzą się te rośliny.

Ich wielką zaletą jest przede wszystkim fakt, że kwitną przez długi czas. Jak można przeczytać na stronie firmy, wrzosy zaczynają kwitnąć jesienią (nie zawsze dokładnie we wrześniu), a więc wtedy, kiedy większość innych roślin przekwita. Kwiaty mogą zaś utrzymywać się na nich nawet do późnej zimy jeśli nie ma dużych przymrozków. To sprawia, że ogród wygląda kolorowo i optymistycznie nawet w ogólnie ponure i pochmurne, chłodne dni. Na pewno jest to jedna z najważniejszych zalet wrzosów i przyczyna popularności wrzosowisk. Poza tym jednak takie nasadzenia wyglądają wyjątkowo dekoracyjnie. Oczywiście pojedyncze wrzosy, sadzone w towarzystwie innych roślin albo w pojemnikach, też wyglądają bardzo ładnie, jednak wrzosowiska to prawdziwe kolorowe połacie, od których nie można oderwać wzroku i które są wielką ozdobą posesji.

W dodatku rośliny te nie są wymagające w pielęgnacji, lubią na przykład, by podlewać je radziej, ale za to obficie, dzięki czemu na takie nasadzenia mogą pozwolić sobie nawet mocno zajęte osoby.

Data dodania: 06-02-2022
Autor: Błażej Mazurek
Źródło:
http://www.lasogrod.com/wrzosowiska/


Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy