Nazwa: Proogród
Telefon + 48 605 317 957
Adres Władysława Raginisa 46
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-161
Adres domeny: https://proogrod.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Właściciele domów jednorodzinnych mogą cieszyć się własnym zielonym zakątkiem, który wprawia w dobry nastrój i zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ogrody, bo o nich mowa, doceniają zwłaszcza rodziny z dziećmi lub psami czy kotami oraz osoby chcące odpocząć od miejskiego zgiełku. Przestrzenie te wymagają jednak przemyślanego planu, jak i wyboru roślin sprawdzających się w określonych warunkach klimatycznych. Projektowanie ogrodów nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się to wydawać, co powoduje, że część z nich sprawia wrażenie niespójnych. Wszystkie osoby chcące uchronić się przed takim scenariuszem mogą nawiązać współpracę z firmą Proogród.

Jest to przedsiębiorstwo realizujące zlecenia na terenie Białegostoku. Projekt ogrodu zlecany specjalistom to świetne rozwiązanie dla osób mających mało czasu i chcących uchronić się przed nietrafionym zakupem roślin. Specjaliści z firmy zapewniają indywidualne podejście, brak ukrytych kosztów oraz duże zaangażowanie w każde powierzone zadanie. Nie zapominają także o elementach małej architektury, wpływających na funkcjonalność przydomowych przestrzeni oraz estetykę. Składają się na nie między innymi ławy ogrodowe, siedziska, altany czy donice.

Dzięki wsparciu specjalistów ogrody stają się miejscem wyciszenia, w którym można czytać książki, opalać się, spożywać posiłki czy grać w piłkę. Niekiedy rośliny, jakie proponują, oczyszczają powietrze z toksyn i zwiększają prywatność mieszkańców, ponieważ chronią przed spojrzeniami sąsiadów. Pracownicy aranżują ogrody w różnej stylistyce i chętnie przekazują informacje na temat pielęgnacji drzew czy krzewów. Urządzają zarówno małe, jak i duże przestrzenie i biorą pod uwagę zasoby czasowe klientów, związane z późniejszą pielęgnacją zieleni oraz ich doświadczenie.

Data dodania: 22-01-2023
Autor: Antonina Ziółkowska
Źródło:
https://proogrod.pl/


Opinie o Proogród


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy