Nazwa: Producent śrub Kristal Aniela Erber
Telefon 730 200 666
Adres Sienkiewicza 37
Miejscowość Sompolno
Kod pocztowy 62-610
Adres domeny: https://www.kristal.net.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Z pewnością niewiele osób korzystających z rozmaitych urządzeń w domu i w pracy zastanawia się, w jaki sposób połączono w nich poszczególne elementy. Tymczasem rozmaite śruby i śrubki są niezbędne, aby móc napić się rano kawy z ekspresu, zamknąć drzwi czy dojechać do szkoły czy pracy. Każdy użytkownik rozmaitych urządzeń wie, że niemal wszytko łączone jest przy ich użyciu, ale czy wie, jak są one zbudowane?

Zastanawiając się nad tym, jak wygląda budowa śruby, każdy może mieć nieco inne wyobrażenie, gdy z na rynku można  znaleźć wiele rodzajów tych wyrobów. Mogą się one różnić:

  • wielkością i kształtem łba,
  • długością,
  • rodzajem gwintu,
  • zakończeniem.

Ich produkcja jest podobna. Powstają one z grubego, stalowego drutu lub pręta. Ab zmiękczyć stal, umieszcza się materiał w piecu, a następnie w kwasie siarkowym. Na końcu pokrywa się go fosforanem cynku, aby go uodpornić na rdzę. Sama produkcja śrub jest względnie prosta i niezbyt kosztowna, jeśli chodzi o użycie narzędzi. Jednak aby spełniały one swoją funkcję, muszą być wykonane z wyjątkową precyzją, gdyż zależy od nich stabilność połączeń, a w konsekwencji także bezpieczeństwo otoczenia.

Mnóstwo rodzajów śrub dla każdej dziedziny gospodarki można znaleźć w hurtowni Kristal należącej do producenta. Oferuje on nabywcom m.in. śruby:

  • maszynowe,
  • soczewkowe,
  • trapezowe,
  • imbusowe

i mnóstwo innych, dzięki którym można stworzyć mocne, solidne połączenia. 

Przedsiębiorstwo to produkuje również najwyższej jakości śruby nierdzewne ze stali A2 i kwasoodporne ze stali A4. Są one wykonane z niezwykłą dokładnością, dlatego spełniają wymagania każdej branży. Do produkcji maszyn pracujących pod szczególnie dużym obciążeniem oferuje doskonalej jakości śruby trapezowe, których gwint jest wygniatany w przeciwieństwie do innych produktów z gwintem nacinanym. Dzięki tej technologi struktura materiału jest nienaruszona, więc i śruby są wyjątkowo odporne na uszkodzenia.

Poszukując elementów złącznych o szczególnych parametrach i mając problem z ich znalezieniem, warto odezwać się do specjalistów z działu sprzedaży.

Opinie o Producent śrub Kristal Aniela Erber


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy