Nazwa: Prodexpol
Telefon 22 499 55 44
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082
Adres domeny: https://www.prodexpol.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Drewniana podłoga czy parkiet mogą przybierać rozmaity wygląd i formę - wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak liczne opcje wchodzą w grę. Oznacza to też, że tego rodzaju pokrycia można wybierać do wszelkich pomieszczeń, bez względu na ich styl aranżacji, zastosowanie i stopień użytkowania powierzchni. A gdzie sprawdzi się jodła francuska?

To charakterystyczny sposób układania parkietów i podłóg, cieszący się wielką popularnością i ciągle chętnie wybierany, nie tylko przez miłośników klasyki. Takie wykończenia można znaleźć w domach, gabinetach i biurach czy obiektach publicznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podłogę typu jodła francuska wybrać nawet do intensywnie użytkowanego pomieszczenia, jak miejsce publiczne odwiedzane przez wielu ludzi. Jeśli bowiem będzie to produkt marki Prodexpol, renomowanego producenta podłóg i parkietów, wytrzyma wszystko, jako że wykonany jest z drewna dębowego. Poza tym deski są klejone warstwowo i mają liczne warstwy, co oznacza, że kiedy powierzchnia zużyje się, zmatowi i stanie się uszkodzona, można ją odnowić poprzez cyklinowanie, a także możliwe jest wielokrotne powtarzanie tego zabiegu. Jest to zatem inwestycja na lata, jaką zdecydowanie warto ponieść.

Drewniana podłoga jest też świetnym wyborem do pomieszczeń, które chce się wizualnie, ale i dosłownie, ocieplić oraz dodać im przytulności. Drewno pozwala osiągać takie cele lepiej niż jakikolwiek inny materiał, co jest oczywiste, ze względu na jego właściwości. Może być zatem elegantszą alternatywą dla paneli wykonanych z tworzywa sztucznego czy przytulniejszą dla kamienia. Taka podłoga może znaleźć się w każdym miejscu - w salonie domu, w mieszkaniu czy w biurze. Wszędzie będzie prezentować się i pełnić swoją funkcję doskonale.

Opinie o Prodexpol


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy