Nazwa: Pretty Little Weddings
Telefon 606225630
Adres Augustyna Szamarzewskiego 44b
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-552
Adres domeny: https://prettylittleweddings.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jak sobie z tym poradzić? Rzeczone pytanie prędzej czy później pojawia się w głowach wielu (jeśli nie wszystkich) przyszłych nowożeńców. W końcu organizacja wymarzonego ślubu i wesela to nie to samo co przygotowanie świątecznej kolacji bądź imprezy dla przyjaciół i znajomych. Należy pamiętać o tylu kwestiach – począwszy od tych najważniejszych (suknia Panny Młodej, garnitur Pana Młodego, wynajęcie sali, zakup dekoracji, zaproszenia i prezenty dla gości) po drobne detale (zastawa stołowa, obrusy, winietki, etc.). Załatwienie wymienionych spraw z całą pewnością nie jest proste, zwłaszcza gdy sporo czasu zajmuje praca zawodowa albo opieka nad dziećmi. Wszak doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny.

Na szczęście w dzisiejszych czasach narzeczeni nie są zdani wyłącznie na siebie. Najbliżsi służą im dobrymi radami. Wsparcie oferuje również konsultant ślubny z Poznania, Warszawy albo innego dużego polskiego miasta (przywołany zawód cieszy się ogromną popularnością w całym kraju). Współcześnie pary coraz chętniej sięgają po profesjonalną pomoc przy organizacji uroczystości zawarcia związku małżeńskiego.

Dlaczego tak się dzieje? Wbrew pozorom nie chodzi o modę. Wspomniane rozwiązanie niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i… pieniędzy. Nie trzeba rozglądać się za odpowiednimi usługodawcami, pilnować ustalonych terminów martwić się o wygospodarowany z trudem budżet, etc. Doświadczony wedding planner wyszuka sprawdzonych, rzetelnych podwykonawców, wynegocjuje najlepsze stawki (i atrakcyjne rabaty), ugasi duże i małe „pożary”, pogodzi wszystkie, często odmienne, wizje wymarzonego wesela, urzeczywistni je w najdrobniejszym szczególe. Słowem sprawi, że ten „wielki dzień” naprawdę stanie się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. A Państwo Młodzi? Będą mogli w spokoju i bez najmniejszych wyrzutów sumienia cieszyć się ostatnimi tygodniami narzeczeństwa. Więcej informacji na temat pracy konsultanta ślubnego oraz szereg przydatnych wskazówek znajduje się na stronie internetowej: prettylittleweddings.pl.

Data dodania: 28-09-2019
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:Opinie o Pretty Little Weddings


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy