Nazwa: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska
Telefon 603 581 851
Adres Granitowa 1
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-681
Adres domeny: https://ogrodprzemian.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Bycie osobą pewną siebie, świadomą własnej wartości i mającą siłę przebicia jest jedną z największych zalet. Pewne siebie osoby między innymi bardziej podobają się płci przeciwnej, cecha ta przyciąga jak magnes i równoważy wszelkie niedostatki. Często wielkie powodzenie mają osoby, które na pozór niczym się nie wyróżniają - prawdopodobnie to właśnie ta ich zaleta sprawia, że robią wielkie wrażenie, zresztą nie tylko na płci przeciwnej. Oddaje ona olbrzymie zasługi w każdym aspekcie życia, warto więc nad nią popracować.

Pewność siebie człowieka kształtuje się od jego najwcześniejszych lat, dlatego największy wpływ na to, czy ma się tę cechę, czy nie, ma okres dzieciństwa i sposób wychowania. Dobra wiadomość jest jednak taka, że nawet nie mając tego waloru, można go nabyć, czyli po prostu zbudować pewność siebie. Co ważne, nie ma to nic wspólnego z osiągnięciem świetnego wyglądu, sukcesu czy majątku, gdyż można mieć wszystko, a mimo to być człowiekiem niepewnym siebie, tak samo jak można nie mieć nic, a jedynie pewność siebie - i dzięki niej to zdobywać. Co zatem można zrobić?

Tego można dowiedzieć się, zaglądając na stronę ogrodprzemian.pl, którą prowadzi ceniona trenerka kobiet. Pewność siebie jest jedną z ważniejszych cech, jakie wypracowuje wraz ze swymi klientkami. W dodatku ma do tego bardzo ciekawe podejście. Zaleca, by nie nakładać na siebie zbyt dużej presji i nie wykazywać w stosunku do swojej osoby zbyt dużego krytycyzmu, gdyż to podkopuje poczucie własnej wartości. Przeciwnie, doradza, by mieć dla siebie wiele współczucia, dzięki czemu porażki, będące nieodłączną częścią życia, nie będą bolesne i nie będą negatywnie wpływać na poczucie własnej wartości.

Warto sprawdzić te porady i wcielić je w życie, gdyż jego komfort może się dzięki temu znacznie podnieść.

Opinie o Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy