Nazwa: PPHU "BU-MOR"
Telefon 507 022 814
Adres Zagrodowa 67
Miejscowość Oświęcim
Kod pocztowy 32-600
Adres domeny: https://eszkoleniabhp.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Odpowiednie szkolenie BHP pozwala zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy. Poprawia produktywność, zmniejsza koszty i ogranicza ryzyko zarówno dla pracowników, jak i dla przedsiębiorcy. Firmy są zobowiązane przepisami prawa do organizacji szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy co najmniej raz na trzy lata dla każdego pracownika. Inaczej, w razie pojawienia się wypadku lub zagrożenia zdrowia i życia zatrudnionych osób, pracodawca zostanie pociągnięty do odpowiedzialności prawnej, co wiąże się z wypłatą odszkodowania.

Z organizacji szkoleń BHP wynika również wiele innych korzyści. Tego typu kurs pomaga pracownikom pracować wydajniej, jako że czują się oni pewniej przy obsłudze maszyn. Ponadto firma dbająca o wysoki poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy jest bardziej wiarygodna w oczach klientów i partnerów biznesowych. Przeprowadzeniem tego typu szkolenia może zająć się specjalista z zewnątrz lub pracownik z odpowiednimi uprawnieniami. Przedsiębiorstwo BU-MOR od lat działa w branży szkoleniowej, oferując między innymi szkolenia dla służb BHP. Są one przeznaczone dla osób, które na terenie danego zakładu pracy dbają o to, aby odpowiednie przepisy były przestrzegane. Kursy są opracowywane na podstawie rozporządzenia MPIPS z dnia 26.09.1997r.w sprawie ogólnych przepisów BHP oraz Rozporządzenia MGiP z dnia 27.07.2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie BHP. Celem sesji szkoleniowych jest głównie aktualizacja wiedzy, między innymi w zakresie zmian wprowadzonych w przepisach, a także nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają lepiej zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pracowników.

Jednostka przeprowadza kursy w trybie online, dzięki czemu są one dostępne dla osób z różnych części Polski. Materiały zostały również umieszczone na specjalnej platformie internetowej. Dostęp do nich jest możliwy o dowolnej porze dnia. Kursant ma nieograniczoną liczbę podejść do egzaminu. Na koniec kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat, który za dodatkową opłatą może zostać przesłany na jego adres.

Opinie o PPHU "BU-MOR"


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy