Nazwa: PORAJ - Kancelaria Prawno-Patentowa
Telefon 61 843 21 00
Adres J. Słowackiego 31/33
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-824
Adres domeny: https://poraj.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kancelaria Poraj to zespół specjalistów od praw związanych z własnością intelektualną. Na oficjalnej stronie internetowej wykwalifikowany rzecznik patentowy prezentuje cennik za poszczególne usługi. Kancelaria reprezentuje swoich klientów zarówno w Polsce, jak i w zagranicznych urzędach. Niezwykle ważnym czynnikiem zachęcającym do współpracy z tą firmą jest jej wieloletnie doświadczenie – od 1991 roku zajmuje się ona takimi sprawami jak:

  • ochrona wzorów przemysłowych i użytkowych,
  • rejestracja znaków towarowych,
  • patentowanie wynalazków.

Każdy, kto stworzył unikalny wzór przemysłowy i użytkowy, powinien go zarejestrować, aby zagwarantować sobie ochronę przed nieuczciwą konkurencją. Skorzystanie z takiego rozwiązania to dobra propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą, aby ich marka była nie tylko rozpoznawalna, lecz przede wszystkim w stu procentach wiarygodna dla odbiorców. Ponadto wzory przemysłowe są traktowane jako aktywa biznesowe, więc posiadanie ich może przynieść sporo korzyści finansowych. Doświadczona kadra ekspertów jest w stanie zająć się wszystkimi formalnościami.

Wśród dostępnych w ofercie usług można znaleźć też rejestrację znaków towarowych, co również jest bardzo ważne dla marek chcących we właściwy sposób bronić się przed nieuczciwymi konkurentami. Kancelaria dokonuje rejestracji w 154 krajach i ma na koncie kilka tysięcy zarejestrowanych znaków.

Z oferty mogą również skorzystać też firmy chcące opatentować swój wynalazek lub innowacyjną technologię. Kancelaria dokładnie przeanalizuje dostępność podobnych rozwiązań w rejestrze, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień z innymi przedsiębiorcami. W kolejnym kroku eksperci przygotują dokumentację niezbędną do zarejestrowania wynalazku i uzyskania patentu. Klient jest informowany o przebiegu poszczególnych etapów procedury zgłoszeniowej. Po akceptacji wniosku certyfikat ochronny jest ważny przez 5 lat. W tym czasie kancelaria będzie skrupulatnie monitorowała potencjalne naruszenia patentu, przekazując klientowi informacje o niepożądanych działaniach ze strony konkurencji.

Data dodania: 23-10-2020
Autor: Dominik Wróblewski
Źródło:
https://poraj.com/


Opinie o PORAJ - Kancelaria Prawno-Patentowa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy