Nazwa: poprostulazienki.pl
Telefon 515465568
Adres Gdańska 33d
Miejscowość Chojnice
Kod pocztowy 89-600
Adres domeny: https://poprostulazienki.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Podczas projektowania łazienki właściciele stają przed wyborem montażu wanny lub kabiny prysznicowej. Oczywiście decyzja jest kwestią indywidualną, jednak wiele osób stawia na nowoczesną kabinę, która pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w aranżowanym wnętrzu oraz dobrze się prezentuje. Najważniejsze, aby dopasować odpowiednie wymiary, kolor i styl zamawianego produktu. Warto również postawić na dodatkowe funkcje czy zastosowane technologie, które wpłyną na komfort użytkowania kabiny. 

Czym charakteryzuje się kabina marki Cersanit?

Krajowy producent specjalizujący się w produkcji płytek ceramicznych oraz elementów wyposażenia łazienek dociera ze swoją ofertą do klientów z całej Polski, a także za granicę. Firma działa w obrębie wszystkich państw Unii Europejskiej, na Bliskim Wschodzie oraz północnej części Afryki. Wszystkie produkty powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych, gdzie stosowane są innowacyjne rozwiązania (m.in. szkło hartowane jest zabezpieczone specjalną powłoką CleanPro, która chroni przed kamieniem i zabrudzeniem wnętrza). 

Klienci znajdą w asortymencie następujące modele kabin prysznicowych:

  • kwadratowe,
  • półokrągłe,
  • prostokątne,
  • pięciokątne,
  • walk-in.

Klienci mogą dopasować wysokość, szerokość oraz głębokość (80 lub 90 cm), a także rodzaj montowanych drzwi.

Produkty są dostępne w przeróżnych kolorach i stylach, dzięki czemu wpasują się idealnie w klimat każdej łazienki. Producent współpracuje z wieloma krajowymi partnerami, dzięki czemu armatura i akcesoria marki Cersanit są sprzedawane w salonach łazienkowych zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Na stronie poprostulazienki.pl przedstawiono ofertę sprzedawcy działającego w województwie pomorskim. W sklepie dostępne są również baterie, brodziki, misy WC i bidety, wanny czy meble łazienkowe pochodzące od znanego producenta. Na blogu zamieszczane są inspiracje i porady związane z urządzaniem przestrzeni łazienkowej. Z oferty mogą skorzystać osoby prywatne, firmy świadczące usługi remontowo-wykończeniowe i projektanci wnętrz.

Data dodania: 23-06-2023
Autor: Agata Pietrzak
Źródło:
https://poprostulazienki.pl/2899-cersanit-kabiny


Opinie o poprostulazienki.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy