Nazwa: Pomoc Drogowa Bogumił Kuś
Telefon 513 755 400
Adres Budziszyńska 29a
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-023
Adres domeny: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Działalność pomocy drogowej jest znana niemalże każdemu kierowcy. Firmy tego typu świadczą profesjonalne wsparcie po przebytych wypadkach oraz innych nieprzewidzianych wydarzeniach, dlatego warto zapisać sobie ich numery kontaktowe. Dzięki nim nie jest konieczne samodzielne holowanie uszkodzonego samochodu, co wymagałoby posiadania odpowiedniej wiedzy. Ponadto czynność ta nie byłaby możliwa w przypadku aut z niesprawnym układem hamulcowym. Współcześnie holowanie odbywa się przy użyciu lawet, czyli pojazdów z solidnymi rampami o dużej powierzchni, kokpitem oraz niezawodnymi zabezpieczeniami dającymi możliwość przewożenia samochodów osobowych i dostawczych. Odznaczają się one stabilnością i dużym udźwigiem, dzięki czemu są w stanie transportować kilka aut jednocześnie.

Pomoc drogowa bywa niezbędna w przypadku kolizji drogowych. Czasami zdarza się, że pojazdy, które w nich uczestniczyły, uległy na tyle poważnym uszkodzeniom, że nie mogą dalej poruszać się po drodze. Specjaliści przyjeżdżają w miejsce wskazane przez klienta, a następnie odwożą auta do pobliskiego warsztatu lub na posesje właściciela. Usługi pomocy drogowej przydają się w wielu sytuacjach i nie zawsze są związane z wypadkami. Pracownicy są wzywani między innymi przez kierowców, których samochody zjechały do głębokiego rowu. Dysponują oni profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu wyciągają je w krótkim czasie i z zachowaniem należytych zasad bezpieczeństwa.

Firma podejmująca się niemalże każdego zlecenia jest założycielem strony autoholowanie-szczecin.eu. To zaufane i chętnie polecane przedsiębiorstwo zapewniające usługi na najwyższym poziomie i w niewygórowanych cenach. Jest ono czynne przez całą dobę i przez 7 dni w tygodniu, w tym także w święta. Zainteresowaniem cieszą się usługi mobilnego mechanika, które dają możliwość pozbycia się usterki na miejscu zdarzenia.

Pomoc drogowa współpracuje z mieszkańcami Szczecina, a autolaweta, jaką posiada, jest w doskonałym stanie technicznym. Można ją wynająć nie tylko po przebytej kolizji, ponieważ przydaje się także wśród właścicieli pojazdów sprowadzanych z innych krajów lub aut zabytkowych, które ze względu na brak stosownych dokumentów nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach. Na usługi przedsiębiorstwa składa się również ładowanie akumulatorów, dowóz paliwa oraz awaryjne otwieranie samochodów.

Data dodania: 16-12-2021
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.autoholowanie-szczecin.eu/


Opinie o Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy